NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
11 korisnika su online (5 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 11

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




(1) 2 »


ciscenje aq?
#1
Aktivan član
Aktivan član


See User information
Zanima me kako ocistiti akvarijum koji u sebi ima oko 50l vode + kamenje + podloga? Jel postoji neki uredjaj da se kupi? Barem nesto da ispumpa vodu... Tesko je sve ovo preneti npr. do kupatila i ocistiti + sto postoji opasnost da se polomi akvarijum od tolike tezine...

Pisano: 10.08.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ciscenje aq?
#2
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Imaš OVDE sve o tome.

Najidealnije rešenje ti je, ako imaš novca da kupiš neki jači na baterije, ne znam kakvi sve postoje. Mada smo mi u zoo-shopu kupili sifon od 180din i funkcioniše, ne očisti bukvalno do najsitnijih detalja ali je ok, izbaci skoro svu prljavštinu sa dna.

Što se tiče kamenca koji ostaje od vode pri površini, ja imam sunđer koji koristim samo za to, okrenem abrazivnu stranu i skinem ga bez problema i prevelikog trljanja. Posle magičnom krpom, koju takođe koristim samo za to, pobrišem i sve blista. Ali mora se to redovno raditi pri svakoj promeni vode, inače bude jako tvrdo i mora se skidati na druge načine...

Pisano: 10.08.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ciscenje aq?
#3
Aktivan član
Aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: bebas
Imaš OVDE sve o tome.

Najidealnije rešenje ti je, ako imaš novca da kupiš neki jači na baterije, ne znam kakvi sve postoje. Mada smo mi u zoo-shopu kupili sifon od 180din i funkcioniše, ne očisti bukvalno do najsitnijih detalja ali je ok, izbaci skoro svu prljavštinu sa dna.

Što se tiče kamenca koji ostaje od vode pri površini, ja imam sunđer koji koristim samo za to, okrenem abrazivnu stranu i skinem ga bez problema i prevelikog trljanja. Posle magičnom krpom, koju takođe koristim samo za to, pobrišem i sve blista. Ali mora se to redovno raditi pri svakoj promeni vode, inače bude jako tvrdo i mora se skidati na druge načine...

Gde si nasla tu za 180din? Ja sam iz Bg-a pa ako neko zna gde ima da se kupi nek mi posalje pp da ne ispadne reklama
Ma lepo cu uzeti crevo, pa cu da prebacim svu vodu na principu kako je objasnjeno i kako si napisala sundjer i maicna krpa pa ud'ri
Hvala puno

Pisano: 11.08.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ciscenje aq?
#4
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
To za je neki kineski sifon koji ima kao pumpicu kojom se ispumpava voda, po principu spojenih sudova, nikakva filozofija, slično kao to sa crevom, ali malo olakšava posao ta pumpica... U Pančevu sam kupila u zoo-shopu, sigurno imaš i u Bgu. Ne trebaš svu vodu da menjaš, već 1/3 na nedelju dana ili 1/2 na dve nedelje. Nema na čemu

Pisano: 11.08.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ciscenje aq?
#5
Aktivan član
Aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: bebas
To za je neki kineski sifon koji ima kao pumpicu kojom se ispumpava voda, po principu spojenih sudova, nikakva filozofija, slično kao to sa crevom, ali malo olakšava posao ta pumpica... U Pančevu sam kupila u zoo-shopu, sigurno imaš i u Bgu. Ne trebaš svu vodu da menjaš, već 1/3 na nedelju dana ili 1/2 na dve nedelje. Nema na čemu


Proverio sam brzinu istakanja vode iz aq sa uzim crevom koje sam imao kuci brzina je oko 1L/min sto mi je sasvim ok ne treba mi brze tako da necu uzimati nikakvu pumpicu samo sundjer i magicna krpa za zidove

Hvala punoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pisano: 14.08.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ciscenje aq?
#6
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Pedjos83
...nek mi posalje pp da ne ispadne reklama


Ova stranica nema sponzora tako da se slobodno smiju spominjati svi pet shopovi i razmjenjivati iskustva o njima

Pisano: 17.08.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ciscenje aq?
#7
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
ja koristim ovu stvarcicu sa kojom za nekoliko minuta zavrsim posao,nisam znao da se ima kupiti,veoma je dobra i korisna

Dodaj datoteku:



jpg  DSC00766.JPG (188.15 KB)
861_4a89b74536cd1.jpg 1024X683 px

jpg  DSC00767.JPG (57.56 KB)
861_4a89b75047967.jpg 1024X683 px

jpg  DSC00768.JPG (186.65 KB)
861_4a89b7605edc2.jpg 1024X683 px

Pisano: 17.08.2009
Rajvosa moj aqvarij WC je naj stra
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ciscenje aq?
#8
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Ovo izgleda jako prakticno, u zg. pet shopovima nisam vidio da ima toga za kupiti.

Pisano: 18.08.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ciscenje aq?
#9
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
To je isto ono za 180din što ja imam

Pisano: 18.08.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ciscenje aq?
#10
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Kori
Ovo izgleda jako prakticno, u zg. pet shopovima nisam vidio da ima toga za kupiti.

nisam ni ja vidjeo u Sarajevskim,kupio sam kod jednog covjeka koji u svojoj kuci drzi ribice i prodaje,ima onako bas dosta opreme,nabavlja i kornjace ali ja nisam bio te srece da vidim o kojoj se vrsti radi,sve su bile prodate

Pisano: 19.08.2009
Rajvosa moj aqvarij WC je naj stra
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum