NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
22 korisnika su online (14 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 22

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






need help
#1
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
danas sam hranila kornjace u posudi jer sam mjenjala im vodu i davala sam im lososa (nadam se da ga smiju jest)i onda je jedna kornjaca pojeli brze od druge(thinky) i krenula na njenu hranu(klarinu) dok je ova posla da je uzme(thinky) ova je pojele(klara) i ona je ujela za vrat(thinky) nisam bash kako objasnila uglavnom thinky je ujeo klaru za vrat malo joj kaze visi ali nish strasno i nema znakova krvi treba li ish da uradim jeli moze biti opasno

dali znaci da je to mozda slucajno uradio?
ili zbog hrane?
ili jer su bili u toj maloj posudi? jer inace nikad se nisu ujedale niti ista slicno i
kada sam ih nakratko opet stavila zajedno nista malo su se gurkale ali se nisu ujedale

Pisano: 18.12.2008
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: need help
#2
Regularni član
Regularni član


See User information
ako su u maloj posudi agresivne su a posto jedu mesa koje smeju da jedu (kako je u prirodi) najverovatnije je da thinky-u nije bilo dosta i trazi jos sto je slucajno druga kornjaca drugo ako je nateklo ili se kornjaca uvlaci u okop (ne jede) idi po profesialnu pomoc

Pisano: 18.12.2008
Kornjace su zakon
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: need help
#3
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
nije nateklo hvala Bogu , pliva ko i nace ,uvijek je bila manje aktivna od thinky-a ,a veca je par cm neobicno u svakom slucaju hvala na savjetu

Pisano: 18.12.2008
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: need help
#4
Regularni član
Regularni član


See User information
nema na cemu

Pisano: 18.12.2008
Kornjace su zakon
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: need help
#5
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Tako nesto je poznato kod drzenje kornjac-a. Jedna ce bit ta koja je dominantna, sve sto budu starije je sansa veca da budu agresivne. Ona je ljubomorna na jelo i ako je ona vec dobila dosta. Moras svatit da kornjace nisu socialne bica.

Ja nebi to ni dalje posmatrala, pocela bi ih rastaviti.
Dezava se cesto da se onda napadnu, kako budu raste sve ce biti jace i jedna moze i drugu jako raniti ili cak i ubiti. Ako to ne desi se, onda moze razbolit se ta koja je ugrosena o stres-a.

Nije mi jasno ondkud uvjek kupuje se parove. Vecinom se mora ih rastaviti.

Pisano: 18.12.2008
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: need help
#6
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
pa nisam znala da su takve ali ovo se desilo samo 1 u 2 godine koliko su zajedno mi ja mislim da je to bilo zbog hrane i odsad ih necu zajedno hranit vratila sma ih u aq opet plivaju zajendo kao da se nish nije desilo

dok je moaj kornajca bila sama nije jela meso i nije htijela da se sunca kad sam cuvala drugaricine kornjace par dan i stavial ih zajedno ona se skroz promjenila pocela je da se sunca pa sam zato nabavila u 2 iako je ta nova uvijek bila dominantna nezz sta se sad desilo cak je ona i veca 1 ,2 cm od nje

Pisano: 18.12.2008
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum