NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
10 korisnika su online (9 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 10

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2)


Re: pitanja
#11
Regularni član
Regularni član


See User information
Fala na odgovorima.Neču ja njega siliti ako se boji drugih neka mu je onda tako kad je tvrdoglav, glavno da se mene ne boji kad mu jesti dajem..što se tiče prehrane i uvjeta to sve znam..ali on je neka munjena kornjača i jedina hrana koju bi baš pojeo bez pitanja su gamarusi,povrče neče ni pogledati ali to sam čitala da je uredu dok je još mali, a meso pojede ali nije baš zaluđen njime.Terarij bi trebao dobiti novi ali u pet shopa ima stakleni ali dimenzija otprilike 68*35*33..tako nekako a to mi se čini malo..

Pisano: 06.02.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pitanja
#12
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Kornjacu moras priviknuti na meso inace nece dobro zavrsiti. Treba imati strpljenja, ali sigurno ces uspjeti.
Akvarij navedenih dimenzija ce biti dovoljan za sljedecih godinu-godinu i pol dana. Od samog akvarija je jos oprema najvaznija. Ako nisi u mogucnosti odmah kupiti sve prvo kupi grijac, pa pravilnu rasvjetu i onda tek filter.

Pisano: 06.02.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pitanja
#13
Regularni član
Regularni član


See User information
on več ima 7ipo centimetara, samo na slici izgleda manji,a tom terariju su navedene veličine stranica a ne vode,da nebude zabune.pitala sam jer mi to nekako izgleda da neče moči biti dugo u tom,zato pitam.

Pisano: 06.02.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pitanja
#14
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Aha, mislio sam da je manji, u tom slucaju bi mu akvarij te velicine bio dovoljan za sljedecih godinu dana, mozda i manje. Ako ti je sad skupo kupovati akvarij koji ti nece bas dugo trajati mozes kupiti veliku plasticnu posudu i kornjacu drzati u tome. Naravno uz uvjet da u tu posudu instaliras potrebnu opremu!

Pisano: 06.02.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pitanja
#15
Regularni član
Regularni član


See User information
evo da ne otvaram novu temu a uvijek me nešto zanima i imam pitanja pitat ću ovdje:
1.zanima me koliko dugo smije biti izvan vode jer mi je prekjučer stajala oko 2sata vani bez da je u vodu ušla.
2.moja se kornjača guli recimo to tako,valjda minja kožu ili što več pa koliko bi to drugo trebalo trajati jer su prošla dva tjedna a još uvik se nije prestala samo se smanjilo.
3.čitala sam da neki hrane kornjače pincetama, da li ih se hrani običnim metalnim ili postoje neke posebne
4.kakav bi ormarić trebao biti da izdrži terarij jer sam nešto čitala da se ne može staviti na bilo kakav

Pisano: 27.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum