NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
10 korisnika su online (10 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 10

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu

Tags: bolesna   žutouha   zutouha   kornjaca   hitno  

Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






Hitno trebam pomoć! Bolesna žutouha kornjača
#1
Početni član
Početni član


See User information
Pozdrav!
Hitno bih trebala neki savjet. Imam žutouhu kornjaču već 5 godina. Već neko vrijeme je slaba, sad je došlo do nivoa da me jako jako jako zabrinjava, onako baš je slaba i teško se kreće i čini mi se da je slijepa... Kad joj idem blizu s rukom i mašem, uopće se ne skriva niti ne trza, dok druge dvije koje imam se povuku i preplaše. Ona je bila najaktivnija i najbrža uvijek od svih njih, sad kad ju stavim na suho ne može se uopće kretati, pokušava i miče s nogama ali je toliko slaba da se ne može pomaknuti... Jede normalno, ali ju ja hranim iz ruke jer drugačije ne može naći hranu. U vodi imam grijač tako da nije hladna voda uzrok. Koristim i filter da čisti vodu. Zna li netko što može biti posrijedi, kako liječiti, kome ju odvesti? :(

Pisano: 11.09.2016
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Odg.: Hitno trebam pomoć! Bolesna žutouha kornjača
#2
Početni član
Početni član


See User information
Da nadodam, nema upalu oči pa da bi joj bile zatvorene i nabubrene, pune gnoja. Oči su u potpunosti otvorene. Imala je kao mala upalu oči još u let shopu te sam ju i uzela da ju izliječim. Operirala je i apscese s obje strane uši i bila na antibioticima prije otprilike 3 godine. Sve je dobro završilo. Sutra kasnije popodne idem dr. Maji Lukač s njom, ali sutra je tako daleko, a mojoj brizi nigdje kraja! Ne pliva na stranu, ne izlazi joj sluz na usta, ne bih rekla da je upala pluća... Stavit ću i video da vidite kako se ne može kretati. Uzevši u obzir da je najplašljivija od svih troje koje imam doma, jako čudno je da joj se toliko približim, a ona ne reagira. Zato sam i mislila da je slijepa... Molim vas pomognite!

Pisano: 12.09.2016
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Odg.: Hitno trebam pomoć! Bolesna žutouha kornjača
#3
Početni član
Početni član


See User information
Neće mi video učitati jer je prevelik...

Pisano: 12.09.2016
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Odg.: Hitno trebam pomoć! Bolesna žutouha kornjača
#4
Početni član
Početni član


See User information
Evo da javim, radi se o metaboličkoj bolesti kostiju... Tu nema baš puno pomoći, mogu se samo nadati barem nekom poboljšanju.nju boli sve dok se kreće pa je dobila nešto protiv bolova, dobila je kalcij i još dvije injekcije. Doktorica Maja Lukač je predraga osoba i odlična doktorica. Ako mislite da nešto nije u redu s vašim gmazovima, idite k njoj! Sve će objasniti, potruditi se maksimalno oko životinje i umiriti vas.

Pisano: 13.09.2016
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Odg.: Hitno trebam pomoć! Bolesna žutouha kornjača
#5
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Imaš li UVB lampu? Metabolička bolest kostiju/oklopa dogodi se kad kornjača nema izvor UBV pa ne može sintetizirati vitamin D3...

Pisano: 14.09.2016
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum