NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
12 korisnika su online (10 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 12

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






Jeeeeeeeee - vid' mene, eee... :D :D Pozdrav iz Rijeke
#1
Početni član
Početni član


See User information
Hej hej hej...
Evo, ne budi lijen Friče, reko' sam sebi pa da se registriram i predstavim.
Dolazim iz Rijeke, živim na relaciji Rijeka-Koprivnica, imam ''već drugi,treći put'' 35-ti rođendan i volim sve što vole mladi, kako bi se reklo, jelte. Po nekom životnom uvjerenju sam kemijski tehničar i ''vječni kemičar u duši'', vozim Renault 4 i voziti ću ga i dalje pa čak i kad izmisle novi najbolji auto na svijetu.
Imam.. Točnije imamoOOOOOO kornjačevine već, eto, hvaaala Bogu toliko godina da ni ne smijem reći ''ne znam koliko'' jer sam ih kupio curi za - rođendan. Ima otada već doooobrih ''preko pet godina'' kako ja to volim, diplomatski reći. Realno, sedma, osma godina...
Ona, moja cura, danas zaručnica, odnosno moja ljepša polovica zadužena za aritmetičko-logičko-zdravorazumske odluke u našoj vezi, htjela je jednu, a ja rek'o:''Pa žive stotinu godina, ne mogu zamisliti da bude sama bez društva... Uzeti ćemo ih nekoliko...''
Sreeeeeećom pa da sam uzeo ''samo dvije''. Jer kad su ''samo malo porasle'' i počele eksponencijalnom funkcijom ''jako puno kakiti'' - ubrzo smo shvatili sve ono što smo (mislili) da znamo i sve ono na što su nas upozoravali vlasnici kornjača; bilo ''in live'' bilo ''on line''.
Znači - ponosni smo vlasnici dvije prekrasne crvenouhe kornjačevine, naših preslatkih ''šljemova''. ''Birali'' smo da budu par, što je bila u biti vjerojatnost kao da dva puta pogotiš jackpot jer su bile veličine kovanice od 5kn i nazvali smo ih Xavier i Đuli da bismo shvatili da imamo dva mužjaka koji su u biti na kraju ipak dve ženke. Pa tko ih ne bi volio? :D Đuli je ostala Đuli, a Xaviera od milja zovemo Ksavica iako je ''za broj veći'' od Đuli.
Za sada toliko, a uskoro ću staviti i neke slikice naših kornjača. Žive kao lordovi u svome veeeeelikom terarijokvariju kako ja to zovem, jer nije ni akvarij, ni terarij.
Nadam se ugodnom druženju. Tata ta tira, drugarice i drugari.

Pisano: 10.07.2014
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Odg.: Jeeeeeeeee - vid' mene, eee... :D :D Pozdrav iz Rijeke
#2
Aktivan član
Aktivan član


See User information
Dobro nam dosao!

Pisano: 10.07.2014
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Odg.: Jeeeeeeeee - vid' mene, eee... :D :D Pozdrav iz Rijeke
#3
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Pozdrav i dobro dosao!

Opisi malo u kakvim uvjetima drzite kornjace, velicinu akvarija, koju sve opremu imate, s cime i koliko cesto ih hranite...

Pisano: 13.07.2014
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Odg.: Jeeeeeeeee - vid' mene, eee... :D :D Pozdrav iz Rijeke
#4
Početni član
Početni član


See User information
Buuudem, bez brige ;)
Pokušao sam staviti kornelijusa na avatar - pa nije išlo. Ovaj forum mi je ''nekako čudan'' što se tiče ''švrljanja po opcjama''.
''Gazi me'' sezona i sto mogućih obaveza - ali vjerujte, budem vam sve rekao...

Pisano: 13.07.2014
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum