NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
12 korisnika su online (11 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 12

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2)


Re: Masina istorija
#11
Početni član
Početni član


See User information
Posto Masa i dalje ne jede hocu da joj dam glukozu (to joj je dao i vet). Kupila sam 5% rastvor ali me zanima koju iglu i spric i koju kolicinu?Ona ima 520g. Probala sam oralno da joj dajem ali ne ide. Ona je hiperaktivna, cak mnogo lepse i hoda jer sam pojacala vitamin D3 , cesto se i sunca.. Ali me jako brine to sto ne jede :( pre nekih 10-ak dana je piskila i bas sam se obradovala ali od tada nista. :( ideje, predlozi? Videla sam vasu temu ovde na forumu vezano za injekcije ali to su antibiotici pa...

Pisano: 15.03.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Masina istorija
#12
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Mi ti savjete o dozama ovdje ne mozemo davati jer nitko od nas nije veterinar. Onu proslu temu je inicirao jedan clan i srecom je sve zavrsilo ok, ali bez pomoci veterinara koji se razumije u kornjace davati injekcije na svoju ruku je poprilicno opasno i neodgovorno. Javi se veterinaru koji je i pocelo lijecenje, mozda moze poduzeti neke drasticnije mjere kada vidi da ovo ne funkcionira. Nasa veterinarka iz Zg. je mojoj kornjaci davala laktalozu uz pomoc sonde direktno u zeludac bas iz razloga sto ne mozes biti sigurna koliko je kornjaca progutala kada dajes oralno. Daj svom veterinaru tu ideju, moze se dodatno informirati o postupku pa se mozda odluci probati.

Pisano: 15.03.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Masina istorija
#13
Početni član
Početni član


See User information
skontale smo se :) dala mi je i igle i spriceve i pokazala mi je i kako :) 2 ml max ako je 50% glukoza... inace ta laktaloza je za praznjenje, ja mojoj umesto toga dajem parafinsko ulje oralno, spricem; a glukozu joj dajem zbog energije (zato sto je smrsala)...

Pisano: 19.03.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Masina istorija
#14
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Nadam se da ce tretman uspjeti!

Pisano: 19.03.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Masina istorija
#15
Početni član
Početni član


See User information
Masino stanje je isto :( samo sto me sada jos i mrzi jer je maltretiram sa injekcijama :/ ali smo sada svakodnevno na suncu,pa se nadam da ce joj to pomoci, vise nego vet.

Pisano: 27.03.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum