NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
8 korisnika su online (5 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 8

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 2 (3)


Re: URADI SAM :-)
#21
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Kori imaš samo 20 godin.... Ne bih nikada rekao, svaka čast na znanju koje poseduješ vezano za kornjače!!! I izvinjavam se na offu.

Ne bih se složio sa tobom Melek da su odgovori hladni. Meni kao i mnogim dugima je ovaj forum mnogo pomogao i kad god bih postavio pitanje dobio bih odgovor. Jedini je problem što ljudi misle da su najpametniji i kad im kažeš da u nečemu greše oni se odmah naljute.

Pisano: 21.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: URADI SAM :-)
#22
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Toni90ns
Kori imaš samo 20 godin.... Ne bih nikada rekao, svaka čast na znanju koje poseduješ vezano za kornjače!!! I izvinjavam se na offu.

Ne bih se složio sa tobom Melek da su odgovori hladni. Meni kao i mnogim dugima je ovaj forum mnogo pomogao i kad god bih postavio pitanje dobio bih odgovor. Jedini je problem što ljudi misle da su najpametniji i kad im kažeš da u nečemu greše oni se odmah naljute.


Pa vec sam i prije napisao kada su se javljali ljudi moje dobi. Ja sam 90 godiste kao i ti. Vecina ljudi se iznenadi.

Srecom samo jako mali broj ljudi koji se javlja, mozda 5-10%, ne prihvaca savjete i uvrijedi se kad im napises istinu. Ja cu biti pristojan, prilagoditi sto je vise moguce odgovor osobi, no ne namjeravam uljepsavati stvari i lagati samo kako bi se sto vise ljudi zadrzalo ovdje. Ako zelis prihvatiti savjet i diskutirati dobro, dat cu sve od sebe da pomognem i objasnim, no ako se zelis svađati i pametovati - siroko ti polje :) Postoji jako puno foruma na koje ljudi stavljaju slike svojih ljubimaca i komentiraju "Kako ti je kornjaca super!" sa ciljem da imaju sto veci broj clanova. Mi smo tu zbog savjeta i kvalitete. Ovo je u potpunosti privatna stranica u koju ulazemo svoje vrijeme, Tito cak i novac, tako da imamo potpuno pravo definirati pravila i uvjete pod kojima cemo raditi

Pisano: 21.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: URADI SAM :-)
#23
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
=) ok je to sve samo taj ko ulaze novac i dobija ga , vidim ima tu i reklama i svasta ..
ali opet vama svaka cast momci sto se trudite

Pisano: 21.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: URADI SAM :-)
#24
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Za sada niti jedna ova reklama ne donosi novac, to su sve linkovi na stranice od prijatelja i kolega hobista, te razmjene bannera. Iskreno i nije nam bas zelja imati nekog ozbiljnog sponzora kojeg bi trebali stalno reklamirati i promovirati jer bi stranica izgubila svoju slobodu. Za razliku od nekih drugih foruma ovdje clanovi slobodno smiju pisati sta, gdje i po kojoj cijeni kupiti, kritizirati ili hvaliti pet shopove, itd. Jedino sto se ne tolerira je direktno reklamiranje (tipa netko otvori temu dođite u moj pet shop) i ilegalna prodaja zasticenih zivotinja - takve odmah brisem. Reklamiraju se samo oni koji su to zasluzili i koji doprinose razvoju hobija. Google oglasi su ovdje kako bi stranica imala sto bolju poziciju na Googlu.

Mozda ti je tesko vjerovati, no na svijetu ima jos volontera kojima nije glavni cilj zaraditi novac.

Pisano: 21.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: URADI SAM :-)
#25
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: melek
=) ok je to sve samo taj ko ulaze novac i dobija ga , vidim ima tu i reklama i svasta ..

Nepodnosim da mi netko pametuje o stvarima o kojim ocito nema pojma.
Tema je otisla u OT.-Kljuc-

Pisano: 23.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum