NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
12 korisnika su online (11 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 12

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






Opcija za kontakt
#1
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Na stranici, gore u cosku, ima opcija za kontakt. Ta opcija je misljena za kontaktiranje glavnog Administrator/vlasnika webstranice za pitanja vezana za stranicu u necemu kao sto je suradnja neka, ili ... sta ja znam sta.
Ali NIJE misljeno kao opcija za davanje savjeta primjer: "nece mi kornjaca jesti, sta da radim?" Zato postoji ovdje Forum. Dobijam redovno takve upite na mail i od davno ih vec ignoriram jer neda mi se stalno objasnjavati "Molim vas, koristite Forum koji je namjenjen za takva pitanja". I vec odavno se kanim tu opciju ugasiti, skloniti jer nema svrhe to objasnjavati kada se stalno "novi biseri" radjaju. Sli danas sam dobio mail, koji je vrijedan spomena, i ujedno obavjesti da cu ugasiti tu opciju. A to je pitanje poput: "Moja kornjaca ne jede, sta da radim". Ni pozdrav ni odzdrav, ni mu ni me. Nista...
Naravno, radi se vjerovatno od nekom djetetu, ali ipak, zar je toliko tesko napisati "Dobar dan, ja sam taj i taj, htio bi vas ovo i ono pitati, Hvala, pozdrav" OCito da jeste tesko. Ocito je da danas trebas za ljepo (normalno) ponasanje, neku malu maturu zavrsenu..
Jedini razlog, sto vam uopste ovo pisem, je taj da ce ti neki koji su mi te i slicne poruke slali, procitati i prepoznati se u ovom.

Uzivajte, M.

Pisano: 27.04.2014
"For nothing is impossible with God." Luke 1:37
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum