NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
5 korisnika su online (5 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 5

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




(1) 2 »


pravim kopno
#1
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
evo počela sam sama sve praviti. kupila sam ove plastične lampione kao stupiće ali sam jednog razbila dok sam pokušavala izvuć sviću iznutra. moram kupiti još jednog da ih bude četiri. onaj pleksiglas što sam imala od 2 mm sam ispilala na pola i napravila dvi polovice iste pa ću ih spojiti silikonom kad ga kupim. hoće li ovo valjati?? moram nekako ove stupiće preurediti. mislila sam ig premazati silikonom i posuti šljunkom. što mislite o svemu skupa? mislim da će sad držati njihovu težinu. treba li cijelu platformu premazati silikonom i posuti nečim? imam još pleksiglasa za stepenice samo neznam hoće li valjati od pleksiglasa.

Dodaj datoteku:



jpg  P4130257 [800x600].jpg (83.49 KB)
1045_4bc4851e09a18.jpg 800X600 px

jpg  P4130258 [800x600].jpg (81.71 KB)
1045_4bc48530ebe84.jpg 800X600 px

Pisano: 13.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pravim kopno
#2
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Za pleksiglas je poreban poseban lepak zbog toga sto ce se silikon brzo oodlepiti od pleksiglasa.

Pisano: 13.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pravim kopno
#3
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
onda čime se lijepi pleksiglas?? uspjela sam ove sviće izvaditi uz jedvite jade i sad izgleda ok. neznam bi li ih samo tako prazne stavila ili da ih napunim pijeskom ili kamenčićima. neću ih izvana lijepiti jer bi mi puno trebalo tog ljepila. koje onda da nabavim ljepilo i di? mogu li u nekom dućanu za to specijaliziranom ili isto mora biti u pet shopu??

Pisano: 13.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pravim kopno
#4
Regularni član
Regularni član


See User information
Zelela bix da napravim sto bolje kopno ali da ne zauzima mnogo mesta ...ja imam kamenje ali ono je pprrrrrrrreveliko i kornjace nemeju dovoljno mesta za plivanje.Postoji li neko kopno koje pluta a da je kornjacama zgodno da se popnu?

Pisano: 15.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pravim kopno
#5
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
mislim da postoji ali mislim da nije pametno za velike kornjače i da ih nebi držalo. probaj kao i ja napraviti. doduše ja još nisam staklo nabavila ni ljepilo ali hoću. zanima me ako pospem po staklu pijesak ili šljunak da li će to trajno ostati zaljepljeno ili otpadne s vremenom? kako da napravim skaline isto od stakla i koje veličine? kako da ih pričvrstim da budu malo nakošene prema dolje??

Pisano: 15.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pravim kopno
#6
Regularni član
Regularni član


See User information
Pogledaj na naslovnoj sve pise ja sam citala...i ja se mislim da napravim kopno sa tim stubicama mislim, staklorezac ce da napravi kopno i stubice a za sljunak neznam ja cu samo da ga pospem preko kopna.

Pisano: 15.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pravim kopno
#7
Regularni član
Regularni član


See User information
Udji na naslovnu i klikni na ,,o kornjacama "pa onda na smestaj tamo ima i slika i objasnjenje.

Pisano: 15.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pravim kopno
#8
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
bok
dati ću sutra napraviti kopno i stepenice dimenzje kopna sau mi 40x30 cm a stepenica 14x20 cm. mislila sam staviti 7 prečkica na stepenice od 14x2 cm dimenzija. e sad zanima me što sve treba izbrusiti tj trebam li i te prečkice za stepenice brusiti ili ne?? mislila sam samo kopno i stepenice izbrusiti kod staklara.

Pisano: 16.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pravim kopno
#9
Regularni član
Regularni član


See User information
Naravno da treba da se obrusi staklo sece ako se ne obrusi...kornjacica bi mogla da se posece.

Pisano: 16.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: pravim kopno
#10
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: anastasija0702
bok
dati ću sutra napraviti kopno i stepenice dimenzje kopna sau mi 40x30 cm a stepenica 14x20 cm. mislila sam staviti 7 prečkica na stepenice od 14x2 cm dimenzija. e sad zanima me što sve treba izbrusiti tj trebam li i te prečkice za stepenice brusiti ili ne?? mislila sam samo kopno i stepenice izbrusiti kod staklara.


Imaj na umu da ce ti trebati jos barem jedan komad stakla koji ces podmetnuti pod rampu da je moze drzati. Stakla si mozes i sama izbrusiti obicnim brusnim papirom i tako dosta ustediti.

Lijepiti sljunak na kopno i stupove silikonom nije bas dobro rjesenje jer ce s vremenom poceti otpadati.

Pisano: 17.04.2010

Editirano od Kori on 17.04.2010 01:15:43
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum