NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
12 korisnika su online (9 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 12

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2)


Re: kornjama potreban dom
#11
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Da bi udomio kornjace moras imati uvjete za njih. Da li uopce imas uvjete za drzanje svojih kornjaca? Ove kornjace su vjerovatno vece od tvojih kornjaca tako da ih ne bi mogao drzati sa svojima. Prvo bi svojim kornjacama trebao osigurati pravilan smjestaj pa onda razmisljati da li imas uvjeta za jos kornjaca...

Pisano: 03.11.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kornjama potreban dom
#12
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Veliki pozdrav Koriju!
Ne znam jel se sjecas, ali ti si mi puno pomogao na drugom forumu o kornjacama, dao si mi ideju i razradio je kako da prosirim i bolje iskoristim prostor akvarija.
Tako mi je zao sto sam morala otvorit ovakvu temu, ali nekad bas nemas izbora.
Moji doma nemaju lose namjere, ali uza svu volju ne mogu se skrbiti o njima i ja ih razumijem.. Uz kornjace imam jos i tri papige koje nisam mogla povest sa sobom tako da su i one ostale kuci, mami na brigu. Za neko vrijeme moram se vratit doma, a onda cu ih pokupit i dovest sa sobom ovamo. Tako bih voljela da to bude sta prije jer mi nedostaju jako.
Ali sa kornjacama mi je potrebno hitno rjesenje jer moji se ne znaju nosit sa njima. jos sada kada jedna od njih ima jaja. U zadnjih mjesec dana 4 puta su morali praznit i cistit akvarij. Bratu ih je vise puna kapa i ne zeli se bavit s tim, a mama to ne moze, i sama je lose sa zdravljem.
Ne znam sta da uradim. Ne zelim da ih izbace nekuda u prirodu, jos sad kad dolazi zima, ali mojima je to stvarno prevelik teret. Na Marjanu sam jednom bila u zooloskom vrtu, cula sam da ljudi tamo znaju odnijet kornjace kad ne znaju sta bi s njima... ali njih je tamo vec onda bilo tako puno na tako malo prostora.. Ako bi ih uopce i uzeli, nije to zivot kakav bih im pozelila uopce. Ali bar bi ih neko nahranio.. Ne znam sta da radim :(
Oprosti Venom sto te nisam uzela u obzir, ali zvucis mi malo neozbiljno za ovakvu zivotinju

Pisano: 12.11.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kornjama potreban dom
#13
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Pozdrav, sjecam se! Zao mi je sto ih se moras odreci, ako se dobro sjecam kod tebe su vec dosta dugo...ne postoji li ikakva mogucnost da im slozis neki privremeni smjestaj i uzmes ih sa sobom?
Nazalost ti oko udomljavanja ne mogu nikako pomoci, probaj postaviti svoj oglas na vise stranica:

http://www.akvarij.net/
http://www.svijet-ljubimaca.com/
http://www.ljubimci-forum.com/

Pisano: 13.11.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kornjama potreban dom
#14
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Nezgodno je to, cak i nemoguce. Mi smo u stanu kod roditelja mog momka i ne mogu im tu dovesti cijeli zoo vrt :( Proc ce vremena dok mi ne budemo imali svoj stan.
A osim toga, kako sam cula, ne znam jel to tocno, kornje su ovde u Nizozemskoj zabranjene.
Tnx za linkove, pokusat cu i tamo

Pisano: 13.11.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kornjama potreban dom
#15
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Joj da, u potpunosti sam zaboravio da je uvoz crvenouhih kornjaca u zemlje EU zabranjeno.

Pisano: 17.11.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum