NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
12 korisnika su online (9 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 12

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 2 3 4 (5)


Re: Jezerce za kornjače
#41
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Hvala Vam na odgovorima. Kori, u blizini nema ptica grabljivica, hm.....jedino kod susjeda tu i tamo doleti koja vrana, pa sad ne znam jesu li i one opasnost za kornjače ? Ono što si rekao da ogradu stavim po rubu jezera, to ću i napraviti. I da, kopno će biti negdje na sredini vode (hvala za ideju Za filter ću još pogledati, planirala sam ga kupiti,znam da bi i to dobro došlo. Što se tiče hibernacije, malo ću pregledati po temama na forumu, vjerojatno ima nešto o tom, pa ću pokušati naučiti nešto više za sljedeću zimu. Hvala još jednom, puno! Veliki pozdrav

Pisano: 10.03.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Jezerce za kornjače
#42
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Filteri su bili oko 1000 kn svaki ali pošto je pumpa na tim filterima ipak preslaba za veće jezero morati ću još dati oko 2000kn za jaču pumpu.Ja na proljeće jezera gotovo kompletno čistim,ribe izvadim van u kace i promijenim većinu vode,stavim novi filter materijal.Jezerca je dosta teško održavati zbog sunca jer se onda jako brzo stvaraju alge,pa lišće koje pada na jesen...

Pisano: 10.03.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Anonymous
Re: Jezerce za kornjače
#43
Citiraj:

Pisano od: Domi
Filteri su bili oko 1000 kn svaki ali pošto je pumpa na tim filterima ipak preslaba za veće jezero morati ću još dati oko 2000kn za jaču pumpu.Ja na proljeće jezera gotovo kompletno čistim,ribe izvadim van u kace i promijenim većinu vode,stavim novi filter materijal.Jezerca je dosta teško održavati zbog sunca jer se onda jako brzo stvaraju alge,pa lišće koje pada na jesen...

prije svega lijep pozdrav,jezerce je extra!gdje si kupio te filtere,zašto se zovu uv filteri ako sam dobro shvatio na dnu jezera je folija .i još jedno pitanje:ako sam dobro skužio,na dno si stavljo foliju,i kada je folija počela dolaziti prema vrhu,na foliju si lijepio šljunak,s čim si zalijepio šljunak?jedno malo glupo pitanje:pošto si dio vode punio iz "pipe" jer si u vodu stavljo neko sredstvo za pripremu vode?gdje si doznao korisne informacije za izgradnu jezera,koje su to stranice?
lijep pozdrav iz zagreba

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum