NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
15 korisnika su online (11 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 15

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






Udomljavanje kornjace
#1
Početni član
Početni član


See User information
Nazalost primoran sam da zatrazim nekoga ko je raspolozen za udomljavanje kornjace, nemam prave uslove za njeno drzanje i situacija je takva da u skorije vreme necu moci da obezbedim uslove za zivot kakav zasluzuje ,



Vodena zutouha kornjaca, zdrava, dobro napreduje, dobro je hranjena i pazena i sto se toga tice nema nikakvih problema, raste iz dana u dan i to je jedan od razloga zasto sam primoran na sve ovo jer nemam adekvatan smestaj koji joj je potreban. Kornjaca ima nesto vise od godinu dana tako da potencijalnom udmomljivacu nece biti problem da je prilagodi novim uslovima zivota. Znam da ce me mnogi verovatno osudjivati ali prosto zelim bolji zivot za svoju kornjacu i nadam se da ce biti onih koji ce me i razumeti.

Rad sam da je poklonim nekome radije nego da je dajem u neki pet shop ili u zoo vrt jer su tamo uslovi ocajni. Ako je neko zainteresovan molim da se sto pre odazove na ovu temu . U napred hvala .

P.S : Ja sam iz beograda tako da je pozeljno da se jave ljudi iz okoline BG-a ali i svi ostali

Dodaj datoteku:



jpg  Kornjaca.jpg (775.36 KB)
1153_4b785bc4c11e4.jpg 1024X768 px

Pisano: 14.02.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Udomljavanje kornjace
#2
Početni član
Početni član


See User information
Ispravka radi se o crvenouhoj kornjaci, nadam se da ce se naci neko ko bi je udomio, ako ne pozeljne su i sugestije i predlozi saveti gde je i kako mogu udomiti ....

Pisano: 14.02.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum