NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
11 korisnika su online (9 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 11

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






OVO je za člana koji se zove:TITO
#1
Regularni član
Regularni član


See User information
Ovo vrijedi za člana:TITO
U 12 mjesecu napisao si mi da si ja kupim plastičnog delfina umjesto kornjače,e pa samo da znaš:ako si ja trebam kupiti plastičnog delfina onda si ti trebaš kupiti plišanog psića,iako ni njemu nebi bilo dobro kod tebe.Zašto?Zato jer se ti neznaš ponašati,ponašaš se kao mala beba,a kad ti netko kaže nešto što tebi ne odgovara odmah zaključaš temu.Prije,kad sam tek došla u forum vidila sam temu u kojoj si napisao da će ovaj forum biti izbrisan zato jer je mnogima povrijeđen ego.Jesi li se ikada pitao zašto im je ego povrijeđen?Zato što ti ljude stalno vrijeđaš,uvjerena sam da će se i drugi s vremenom ispisati iz foruma,kao i ja sada,ma da neki još misle da neće,ali budu se ispisali kada shvate kakvi su doista neki ljudi iz foruma bezobrazni i sebični kao i ti.Trebalo mi je puno snage da sve ovo napišem,no napisala sam,a ti slobodno ovo pročitaj,i ako si tolika kukavica i zaključaj temu,ali nemoj ništa pisati,jer mi je dosta tvojih glupih komentara!!!!!!

Pisano: 20.02.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: OVO je za člana koji se zove:TITO
#2
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Sto reci na ovo?! Kao prvo, ovo je privatna stranica koja sluzi za edukaciju ljudi o pravilnom drzanju kornjaca. Tito ulaze svoj novac i svoje slobodno vrijeme da pomogne onima koji zele prihvatiti nase savjete i pomoc. Vecina ljudi to zna cijeniti i mi cemo dati sve od sebe da pomognemo takvima, ali onima koji su se dosli svađati i uciti nas sa visegodisnjim iskustvom da su kornjace igracke ovdje nije mjesto.

Ono sto si ti napisala da radis sa svojim kornjacama u temi "Trenutki s kornjačama" je nesto sasvim kontraproduktivno i neprihvatljivo kod drzanja ovih zivotinja. Nadalje, mi smo te vec prije upozorili da kornjaca nije igracka nego gmaz koji zahtjeva svoje uvjete i mir. I onda ti napises nesto sto je doslovce provokativno nama ozbiljnim hobistima. To je kao da si dosla na forum udruge za zastitu zivotinja i pohvalila se kako si zaklala medvjeda i napravila si novu bundu, shvacas li sto ti pokusavam reci? Na takav komentar sigurno neces dobiti aplauz nego ban.

Tito ti nije rekao nista prosto niti ruzno, samo ti je rekao kako stvari stoje. A to sto je time povrijeđen tvoj ego jer ti ocito smatras da je takvo odnasanje prema zivotinji ok je samo tvoj problem. Koliko vidis nije on jedini na stranici koji zastupa to misljenje.

Isto tako nemoj u svoju korist spominjati stvari za koje uopce ne znas sto su. Poruka o tome da ce forum biti sklonjen se nije odnosila niti na jednog clana sa ovog foruma i stranice vec na određene ljude sa susjedne stranice i foruma (kako i zasto tebe se ne tice). Forum na ovoj stranici je ostao upravo iz razloga sto su clanovi trazili da se ne gasi tako da ono sto ti tvrdis ne drzi vodu.

Mozda ces jednog dana shvatiti zasto smo ti rekli da kornjaca nije igracka, nadam se da ce to biti prije nego li kornjaca strada. Kako god bilo nije dobro jer je neduzna zvotinja zrtva. Sa tvoje strane je jako sebicno da drzis zivotinju i radis ono sto tebi odgovara (izlazes je stresu igranjem) bez da razmisljas o potrebama kornjace.

Nemoj zamjeriti, ja se ne mislim prepirati s tobom jer ne vidim smisao u tome, ako su ti nasi komentari glupi zatvori ovu stranicu i ne vracaj se.

Pozdrav,
Kori

Pisano: 20.02.2009

Editirano od Kori on 20.02.2009 22:17:21
Editirano od Kori on 20.02.2009 22:19:06
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: OVO je za člana koji se zove:TITO
#3
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Filipe, hvala na komentiranju.


Matea, ... ja mislim da ti mene volis

Pisano: 22.02.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: OVO je za člana koji se zove:TITO
#4
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Ovaj neargumentirani i jako nizak napad na Tita ne stoji....Ja smatram da se Tito krajnje profesionalno ophodi prema svim članovima foruma.... naravno uvjek se nađe ovakvih konfliktnih osoba koje žele skrenuti pozornost na sebe....Poruka Titu imaš podršku svih pravih ljubitelja životinja i razumnih ljudi i moje malenkosti...Bog

Pisano: 22.02.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum