NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
13 korisnika su online (8 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 13

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






Poklanjam kornjaču (Mauremys sinensis)
#1
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Dakle,
kornjačicu staru 9 mjeseci udomljavam nekome tko ima vremena, volje i adekvatne uvjete za njeno držanje.
Radi se o vrsti Mauremys sinensis (kineska vratoprugasta :) koja se po uvjetima držanja i prehrani (osim što je veći biljojed) ne razlikuje od crvenouhih i žutouhih. Zbog loše brige kod prijašnjeg vlasnika imala je nekih problema s oklopom i kljunom, no sve je sanirano uz pomoć vetice i pod mojim je okom 4 mjeseca tako da je sve u redu i potpuno je zdrava.

Nalazi se u Zagrebu, a oko eventualnog prijevoza negdje dalje se možemo dogovoriti.
Kontakt 091 7917 490 ili ovdje
LP, Simona

Smanjena slika

Pisano: 10.05.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Poklanjam kornjaču (Mauremys sinensis)
#2
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Korni još nije udomljen, nakon što sam stavila na njuškalo dobivam po 3 poziva dnevno, a uvjeti koma, ljudi ništa ne znaju :S
Što mislite je li ovoj kornjači ok prebaciti se sad kod nekog u vanjsko jezerce (bilo je i takvih upita)?

Pisano: 22.05.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Poklanjam kornjaču (Mauremys sinensis)
#3
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Ova vrsta moze boraviti u vanjskom jezeru, samo se po zimi mora spremati unutra ili stavljati u kontroliranu hibernaciju u podrum.
Male kornjace do nekih 15 cm je opcenito sigurnije drzati u akvariju jer obicno znaju nestati iz jezera, jednostavno se provuku kroz ogradu, događa se clanovima svake godine.
Sad sve ovisi koliko odgovorne ljude nađes, s obzirom na povijest ove zivotinje bi bilo svakako pametnije da zavrsi kod nekoga tko vec ima barem nekog iskustva sa vodenim kornjacama.

Pisano: 22.05.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Poklanjam kornjaču (Mauremys sinensis)
#4
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Ljudi s upitima koje uopce razmatram zasada vec imaju tipa jednu crvenouhu ili zutouhu, tako da nekakvog iskustva imaju, a s druge strane ne bih da bude s njima jer si me upravo ti savjetovao da ude sama jer je više plaha nego one. Ma frustrira me to, stalno pozivi a imam feeling da ljudi uopce ne znaju ili muljaju :/

Pisano: 22.05.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Poklanjam kornjaču
#5
Početni član
Početni član


See User information
Pozdrav!
Novi sam član ovog foruma i molim vas za pomoć! Moja mala rodica se zasitila svojih vodenih kornjača (crvenouhe), koje su već narasle i htjela ih je ostaviti u prvoj fontani. Ja sam preuzela odgovornost da ih smjestim u dobre ruke. Jednu sam uspjela udomiti,ali drugu nikako. Zvala sam i zoo u Zagrebu, ali mi nisu htjeli pomoći, iako sam iz pouzdanih izvora čula da i oni udomljuju vodene kornjače. Da li itko zna kome bi se još mogla obratiti ili zna nekoga tko bi je udomio, jer je želim dati u dobre ruke, a ne nekome tko će je baciti u prvu baru. Ona živi u plastičnom bazenčiću već godinu dana kod moje bake, a ja nemam financijskih uvjeta da je zadržim. Vodena kornjača se nalazi u Zadru, a oko eventualnog prijevoza se možemo dogovoriti. Kontakt 098/934-9076

Pisano: 25.07.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum