NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
13 korisnika su online (11 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 13

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






Sylvania Reptistar UVA-UVB neonke
#1
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Nedavno sam mijenjao UVA-UVB neonke svojim kornjacama i po obicaju sam isao u Kalisto jer su do sada bili najjeftiniji u Zagrebu. Međutim i kod njih su cijene porasle i to cak za 50-100%! Kada sam ih pitao zasto su tako poskupili tvrdili su da to nije do nijh, sto mi je iskreno malo tesko za povjerovati jer te neonke uvoze i prodaju valjda vec 10 godina. U svakom slucaju to poskupljenje me potaknulo da usporedim cijene s ostalim uvozinicima, pa sam slozio tablicu u prilogu (kliknuti za veci prikaz).

Kalisto (Zaruljoteka) je bez obzira na poskupljenje i dalje najpovoljniji, iako je 30 W, snaga koja se najcesce prodaje iz nekog razloga najskuplja, a 36 W koja se najrjeđe prodaje jeftinija. Daju 10% popusta na gotovinsko placanje.

Ekowatt je tek nedavno poceo uvoziti Sylvaniu, kod njih se najvise isplati kupovati 30W. Isto imaju 10% popusta na gotovinu.

EMGD (webshop) je najskuplji, no u slucaju da ne mozete jeftinije nabaviti lampe u svom mjestu/gradu imaju dostavu koja se dodatno placa.

Sto se tice samih Sylvania Reptistar neonki one su po nezavisnim istrazivanjima Dr. Frances Baines (www.uvguide.co.uk) među najkvalitetnijim UVA-UVB neonkama na trzistu (uz Arcadia D3 Reptile Lamp i Zoomed Reptisun koji kod nas nisu dostupni) tako da ih se svakako isplati kupovati.

Eto nadam se da ce nekome ustedjeti novac, naravno sto se dalje odmicemo od datuma provjere (29.10.2012.) vece su sanse da ce se cijene povecati tako da u svakom slucaju preporucam provjeru cijene prije kupovine. Ako naletite na te neonke jos negdje javite!

Dodaj datoteku:



jpg  Reptistar cijene 29-10-2012.jpg (94.48 KB)
427_5094338337bc6.jpg 1001X267 px

Pisano: 02.11.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Sylvania Reptistar UVA-UVB neonke
#2
Početni član
Početni član


See User information
Arcadia Reptile D3 ima u zoo city-a. http://www.zoocity.hr/arc-za-reptile-15w-46cm.aspx

Pisano: 14.04.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Sylvania Reptistar UVA-UVB neonke
#3
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
EMGD trenutno ima 30% popusta na Reptistar: LINK

Pisano: 12.07.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum