NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
10 korisnika su online (6 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 10

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






nova vrsta smestaja za kornjacu
#1
Regularni član
Regularni član


See User information
E ja sam htela sad samo da podelim ovo iskustvo sa Vama.
Odem ja danas lepo do pet shopa gde su moji kupili kornjacu da vidim kakvu opremu za akvarijum imaju.
Nakon nekog vremena pocnem da gledam njihove akvarijume.
U glavnom nisu imali onaj kakav sam trazila i kad sam krenula kuci prodavacica me zaustavi i ponudi mi da pogledam nesto novo prakticno i veoma lepo a cak i povoljno.Ja sam naravno odmah pomislila da je rec o posudi sa palmicom.Ono sto mi je ona pokazala nije normalno.Rec je o posudi 10cmX5cm!!!!
Naime kornjaca ima mesta da stoji u vodi,nemoze da pliva ni da se okrene.U drugoj polovini akvarijuma je figura kornjace u mesto ostrva.Da bi kornjaca u opste mogla da bude na suvom maksimalno se moze sipati neka 3 cm vode.Sve je ukraseno divnim ruzicastim peskom.I,mozete li misliti,bitno je da je gore rucka pa kornjacu uvek mozes nositi sa sobom.Date samo 300 din i eto divnog smestaja za vasu kornjacicu.
Strasno!!!Jos ce ispati da su posude sa palmom velike i prostrane!

Pisano: 30.03.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Anonymous
Re: nova vrsta smestaja za kornjacu
#2
Onda sigurno nisi videla ovo
https://www.google.rs/url?sa=i&rct=j&q ... ga0z4GgDg&bvm=bv.44442042,d.bGE&psig=AFQjCNHZaGBaYXPfBKYB6VRferHUna_iuA&ust=1364750779155124

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: nova vrsta smestaja za kornjacu
#3
Regularni član
Regularni član


See User information
Au da ti iskreno kazem ne znam sta je gore.Dokle ide ljudska glupost.
Mozda u ovom privesku uhvati bar malo sunca.
Strasno!

Pisano: 30.03.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: nova vrsta smestaja za kornjacu
#4
Aktivan član
Aktivan član


See User information
Ovo je prestrašno. Onog tko je izumio ovakvu glupost trebalo bi staviti na ovakav privjesak i vući ga svugdje sa sobom, pa da sam iskusi kako se ova kornjača osjeća. Ne mogu vjerovati kaj sve ljudima pada na pamet. Užas :( .

A ovo s malom posudicom i palmicom, to mogu vjerovati jer, kao što smo već i skužili, prodavačima u pet dućanima nije bitno zdravlje i dobar život životinja koje prodaju, nego zaraditi što više love na njima. Što je opet nepojmljivo jer ti prodavači su tamo zato da nas educiraju o držanju određene životinje, bar bi trebali zato biti tamo. To je isto ko da ja ili netko drugi na svom radnom mjestu, nemamo pojma što radimo, ali bitno da radimo i primamo plaću za to. Sve mi se više čini da su te male posudice s palmom izrađene i prodaju se da privuku malu djecu, jer to je kao slatko i simpatično, pa im onda roditelji kupe takvu stvar zajedno s kornjačom, a nemaju pojma koliko je skupo i zahtjevno imati kornjaču. Kad sam ja kupovala svoju mošusnu kornjaču, lik u pet centru mi je rekao da su uvjeti držanja ovakve vrste isti kao i kod crvenouhe kornjače koju sam zapravo i htjela kupiti. Kad sam ubacila pojam "mošusna kornjača" u google, vidjela sam da taj lik uopće nema pojma što govori, ali glavno da je prodao kornjaču za 160 kn. Tako da ja kad uđem u pet centar i kad me prodavač/ica pita da li trebam pomoć, lijepo kažem, ne hvala, snalazim se.

Pisano: 30.03.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: nova vrsta smestaja za kornjacu
#5
Regularni član
Regularni član


See User information
Bojanack cilj im je samo da prodaju.Ali i osoba bez grama mozga moze da shvati da je posuda 10X5cm premala.
A to sto su ti rekli me ni malo ne cudi.Tebi su bar rekli kako se rasa zove.Moja(crvenouha)je prodata kao kalifornijska koja ne raste i sasvim lagodno moze da zivi u posudi sa palmom.A da ne spominjem to sto je kod nas dosla bolesna.

Pisano: 30.03.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: nova vrsta smestaja za kornjacu
#6
Aktivan član
Aktivan član


See User information
A gle, mora nam biti jasno, da svim osobama koje rade u prodaji, bitno je samo da prodaju proizvod. Ne razmišljaju o tome što će biti kasnije i kako će kupac reagirati na posljedice. I ja radim u prodaji, ne prodajem direktno, ali radim u toj grani, pa znam o čemu pričamo.

Ma da, znali su kako se zove i što su mi prodali jer im je to pisalo na papiru po kojem su ih dobili u pet centar. Da, uvjerili su te da ostaje mala, kako bi ti se svidjela i ispala slatko i kako bi je kupila. I eto, vjerojatno su uspjeli u tome jer si je kupila. U pet centru gdje sam ja kupila svoju, drže mošusne kornjače u vodi dubine 30 cm s jednim malim drvom na koje se popnu i nemaju ništa za penjanje. Te male jadne kornjače lamataju nožicama ko lude, jer prodavači nemaju pojma da ta vrsta ne zna baš dobro plivati i da im treba nešto po čemu će se penjati i dolaziti do zraka. Ah... dalo bi se puno pričati o nemaru prodavača u pet centrima, što dovodi i do toga da prodaju bolesne životinje, kao što je u tvom slučaju.

Pisano: 30.03.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum