NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
11 korisnika su online (6 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 11

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




(1) 2 »


HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#1
Početni član
Početni član


See User information
Hitno poklanjam tri godine staru žutouhu kornjaču zbog toga što nisam u mogućnosti osigurati joj adekvatne uvjete života.
Kornjaču je kći dobila na poklon a sad kad je životinjica narasla nitko od nas niti ima mogućnosti niti volje brinuti o njoj.
Kornjača je zdrava , a uspoređujući prema slikama s neta pretpostavljam da je ženka.
Žao mi je životinjice jer u premalom akvariju pati stoga vas molim ukoliko itko ima mogućnosti i volje da je udomi neka se javi.

Dodaj datoteku:



jpg  P9100301.JPG (33.16 KB)
1867_4ef9c3e1b4a69.jpg 250X187 px

Pisano: 27.12.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#2
Početni član
Početni član


See User information
Zaboravila sam spomenuti da smo iz Varaždina , kontakt mail je megi7817@gmail.com

Pisano: 27.12.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#3


See User information
''a sad kad je životinjica narasla nitko od nas niti ima mogućnosti niti volje brinuti o njoj.''

?
ccc, daj e , lupi se šakom
sramota

Pisano: 28.12.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#4


See User information
oooooooo bas mi je ovo dobro sjelo
sta mislis, koliko god bi netko i htjeo uzeti tu kornjacu , da je izbavi iz pakla u kojem je trenutno , ima 15 tankova viska.a?
nemas mogucnosti
pih
drugim ljudima pare padaju s neba jel
digni kredit ,kupi akv pa ju tada poklanjaj
sramota
3 god je valjala 4tu nevalja
sramota
znaci mi bi se trebali rijesit nasih 20 macaka jer na njih ide vise od 1000kn mjesecno?
ti bi ocito. sta.. da si kupis torbicu AHaaHHHhaAA fak

zao ti je zivotinje. ma daj ....stvarno? jel znas uopce kako izgleda covijek kojem je zao????
taj bi se pobrinuo, kuzis


jbg ironija je jaca od mene
al svaka stoji!

usput, Sretan Bozic i sve najbolje u novoj

.....kornjaci

Pisano: 28.12.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#5
Regularni član
Regularni član


See User information
wtf, stvarno osebujno forumsko izražavanje ccc...
Mislim, dobili su je a ne kupili! I poslije 3 godine su shvatili da to nije za njih i sada joj traže novi dom! Bolje i to nego da kornjača završi u prirodi; u nekoj bari, jezeru il šta već!
Zato,
xoxoturtle smiri hormončeke

Pisano: 02.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#6
Početni član
Početni član


See User information
JE baš ti je dobro sjelo i NE neću se lupiti šakom i nije bit problema u kupovini većeg akvarija već u tome što ne želim i nemam dovoljno vremena brinuti se o kornjači. I nismo svi ljubitelji kornjača, akvaristike i teraristike i ne znam čega već i DA trebala sam je se riješiti, odnesti je u neki pet shop ili što već, kad je još bila mala,onog momenta kad mi je došla u kuću ali nisam zbog djeteta. Zamisli da se nađeš u tako glupoj situaciji?!
Nitko mi tada nije rekao niti me previše zanimalo koliko vremena i snage iziskuje brinuti se o takvom ljubimcu, a svi znamo da kako raste postaje sve kompliciranije. Ja sam imala snage doći na pola puta i to je i razlog što se ovdje opravdavam : nitko me neće svrstati među neodgovorne vlasnike jer čak i ta kornjača ima osnovne uvjete , ne živi u nikakvom paklu !
Jedini razlog što sam se uopće registrirala na ovu stranicu je da ponudim kornjaču iako sam znala da od toga neće biti ništa. Nisam trebala ,očito.I DA XOXOTURTLE ja bi se definitivno riješila , tj. ne bi ih ni nabavila, 20 mačaka i ni u ludilu ne bi potrošila na njih 1000 kuna mjesečno , ali zato nikako ne bih zanemarila moje pse koji imaju vrhunski tretman i na koje se troši i više od te svote , ako je to uopće bitno. Ne znam da li da poželim da si mlađa osoba jer je tužno da u sebi kipiš od toliko bijesa i osude , a ako već imaš određenu zrelost još je tužnija ta neotesanost i ono što nazivaš "JBG ironija".Jače je od tebe, vidi se , ali nije to ironija.
I nemoj mi tu spominjati nikakve torbice jer ni tu nije svima jednaki prioritet kao što nije ni tip ljubimca.
Za kraj-apel svima ako ikad čujete ičije dijete da poželi ljubimca za rođendan ne činite roditeljima medvjeđu uslugu ljubimci nisu tek poklon oni su odgovornost.

Pisano: 04.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#7


See User information
a di je ''dijete'' sada??
sto je , ne zeli vise zivotinjicu??
hahahah,
i nemam samo macke, zeno
imam i psa, zeca , kokosi , skocimise , kornjace(na proljece dobivam 6tu)

''ja bi se definitivno riješila , tj. ne bi ih ni nabavila, 20 mačaka i ni u ludilu ne bi potrošila na njih 1000 kuna mjesečno ''
b**o sebicna hahahah xoxox


''ali zato nikako ne bih zanemarila moje pse koji imaju vrhunski tretman i na koje se troši i više od te svote ,''

jos je tuznije da na pse trosis a oni u azilu nemaju ni dovoljno za jedan dan da se najedu !!!
a za jednu kornjace NE ZELIS IZDVOJIT MALO IZ SVOG SEBICNOG DEPA!


FUJ!

Pisano: 04.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#8


See User information
Citiraj:

Pisano od: dekio
wtf, stvarno osebujno forumsko izražavanje ccc...
Mislim, dobili su je a ne kupili! I poslije 3 godine su shvatili da to nije za njih i sada joj traže novi dom! Bolje i to nego da kornjača završi u prirodi; u nekoj bari, jezeru il šta već!
Zato,
xoxoturtle smiri hormončeke



ej, halo, kakve ti veze imas s necim??
aj mi samo to objasni
os uzet kornjacu, a??
pogledaj u lavoru je drzi

---------------------

i moram upgradeAT
znaci gore na munama, znas di je to, vjerovatno pojma nemas
tamo di su ti zvoncari lol
ovo ljeto im se presusila bara i izronila jedna kornjaca od pol metra, znaci netko ju je bacio, i da, bolje bi joj bilo u bari nego u lavoru!!!!!!!!!!!
( i ona pametna bestija odsetala u drugu baru;) nisu mogli vjerovat kako je prezivjela , a neke koje ljudi drze ne dozive ni par godina!

Pisano: 04.01.2012

Editirano od xoxoturtle on 04.01.2012 12:11:53
Editirano od Kori on 06.01.2012 00:14:21
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#9


See User information
oooooooooo kad smo vec kod toga... upravo idem sa frendom po konzerve i keksice za moje macke,, znaci uzima ih se oko 30 za 3 dana, (o pa Vi bi umrli da date te pare za mica mace....))
ugl, jako dobro znam da ljudi nebi ni lipu izdvojili za macke, nebrini, znam kakvi ste..
al ovo je sajt za kornjace , ipak!!
??
i da, nismo ni mi rokfeleri al JBG moraju imati sta jest zivotinje!
ja cu uzeti kornjacu, nemas beda, osim sto mi ju vjerovatno nebi vise dala
hahah lol
peace

Pisano: 04.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: HITNO! POKLANJAM ŽUTOUHU KORNJAČU
#10
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
@xoxoturtle:
Izvini, ali ti si sada našla nekom da soliš pamet, a nisi htela da usvojiš savet od Korija, koji se stvarn razume u kornjače i koji je hteo da ti pomogne. Ti si terala po svom, grešila i samim tim ugrožavala zdravlje svoje kornjače. I sada napadaš ovu ženu, koja hoće da pomogne svojoj kornjači, tako što će je pokloniti nekome ko ima uslove i želi da je drži.
Udahni duboko izbroj do deset pa onda napiši poruku, jer u 50% tvojih poruka prevlađuje bes.

Pisano: 04.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum