NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
10 korisnika su online (7 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 10

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






PO: Hitno poklanjam kornjaču ili kornjače
#1
Početni član
Početni član


See User information
Radi se o crvenouhim kornjačama starosti cca 4 - 5 god, ne zna se točno, koje su neplanirano završile kod mene i imam ih sad nekih 2 godine. Nažalost ih je troje na akvarij od 120 l vode jer za veći nemam mjesta. Do prije nekih dva mjeseca je čak sve bilo i relativno ok, ali tada su dvije veće kornjače počele učestalo napadati manju tako da jadna sada skoro više uopće ne provodi vrijeme u vodi nego je stalno vani, i sad se već stvarno bojim da će ju ove dvije ubiti jer ne samo da ju naganjaju u vodi, već ova manja ima i rane od ugriza na vratu koje ne izgledaju ni malo lijepo, a kad i je u vodi napadaju je na način da joj žele odgristi noge, rep, oklop, do čega god se dočepaju. Inače ove dvije veće zajedno dobro funkcioniraju.

Obzirom da stvarno ne bih mogla podnijeti da se ovoj manjoj (pretpostavit ću muškoj) kornjači nešto goreg dogodi molila bih ako ju netko može udomiti. Jako je mirna, plašljiva i draga.

Što se mene osobno tiče ja bih nju zadržala, a ove dvije agresivnije poklonila, ali kako ne vjerujem da za to ima ikakve šanse, onda bih barem htjela spasiti ovu malenu.

Malena koju želim spasiti je ona u gornjem desnom uglu, svijetlije boje od druge dvije.

Pisano: 03.06.2011

Editirano od Kori on 19.11.2011 08:32:59
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Hitno poklanjam kornjaču ili kornjače
#2
Početni član
Početni član


See User information
Slika

Dodaj datoteku:



jpg  SDC10308web.jpg (130.61 KB)
1636_4de948f5e3225.jpg 800X533 px

Pisano: 03.06.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Hitno poklanjam kornjaču ili kornjače
#3
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Odakle si @Zeljka?

Pisano: 03.06.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Hitno poklanjam kornjaču ili kornjače
#4
Početni član
Početni član


See User information
Iz Zagreba sam.

I još bih samo htjela dodati, da osim neslaganja među kornjačama, s istima nije bilo nikakvih zdravstvenih problema.
Jedu sve što im se da (povrće, sušene račiće i ribu, granule, gliste, crve, ... svašta, iako najviše mislim vole mrkvu).

Ja ih volim sve tri bez obzira na narav jer da nisu tu gdje jesu do sada ih već ne bi bilo.

U zadnje vrijeme znala sam ove dvije veće maknuti iz akvarija na par sati da se maleni može na miru najesti i naplivati, dok sam noćas njega izvadila van i ostavila da prespava u kadi.

Sve mi je teže i teže jer ih ne mogu stalno vaditi iz vode i premještati, ne samo zbog njih samih već imam i psa i mačku u stanu kojima je to onda glavna atrakcija, pa jadne kornjače onda kad ih izvadim iz akvarija još moram i zaključavati u kupaonu da ih ovo dvoje dlakavaca ne bi uznemiravalo.

Stvarno se nadam da će mi netko pomoći.

Hvala

Pisano: 04.06.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum