NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
11 korisnika su online (9 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 11

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2)


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#11
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
predlažem da malo smirimo strasti i 2 puta razmislimo prije nego nešto napišemo što druge može uvrijediti bez obzira na razlog koji je tome prethodio u nekom postu.
Smisao ovog foruma, pa makar i u ovom dijelu, nije da se prepucavamo već razmijenjujemo informacije o kornjačama i usput se družimo i dobro zabavljamo.
Ovo nije mjesto za ispucavanje osobnih frustracija i prepirke pa molim sve da se toga pridržavaju radi sebe i radi drugih članova foruma.
Hvala

Pisano: 26.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#12
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: dora

Zapravo na ovu temu me inspiriralo sto sam u nekoliko navrata na raznim sajtovima, forumima i u zivo citala i cula od ljudi koji nisu neki balavci da mene pitaju stvari vezane u kornjace, agame, palicnjake - a imaju internet.

Onak prije neki dan zove me frend da bi on kupio bradatu agamu. Kao on je cuo (?!) da ih je lako za drzat, ne treba velki terarij a k tome jedu voce.
Osobno ne kuzim se bas u gustere, al sam cituckala po forumima, znatizelje radi.
I znam da sve to sto je ''cuo'' je u najmanju ruku dezinformacija.
I pitam ga - buraz pa ono odes, trazilica, upises ''bradata agama'' i lijepo procitas. Nemre bit lakse.
Ne, lakse je nazvat mene, nego upalit komp i pogledat.

To ja ne kuzim.


Iako kornjace i drzanje istihe je IPAK posebne kategorija debilizma.
Kakve idiotarije ljudi i dan danas pitaju za te zivotinje... kriste. Jedan od jacih biser je bio neki lik koji je tvrdio da svoje hrani pecenim mesom i salomom, nema nista od opreme i ne treba mu.
Jedna koja mi je pokusavala pojasnit da je kul fora to sto kupi kornjacu, malu jel, pa ju poslje pusti u jezero jer kaj - njoj je super jer je slobodna Smanjena slika (to sto unistava eko sustav i sto se rjesava ljubimca na takav nacinnije osobito bitno)... da ne duljim, shvatili ste Smanjena slika


Slazem se, meni je nakon 5-6 godina foruma ovo sve jako dobro poznato i drago mi je da si otvorila ovu temu i potakla takve na razmisljanje. Također je problem u tome sto se vecina ljudi koja dođe na forume o brizi za ljubimce ne zadrzi dovoljno dugo. Vecina ode kada sve nauci tako da nikad niti ne steknu osjecaj koliko se sve ponavlja i kakav efekt to ima na stare clanove.

Citiraj:

Pisano od: melek
SPAM SPAM SPAM
x)


@melek, ovo tvoje je spam, meni se osobno ova tema jako sviđa. Vidim da si i sam vec shvatio kako se te treba ponasati na ovom forumu:

Citiraj:

Pisano od: melek
nemoj se protiviti administraciji , kako oni kazu tako je
..vjeruj mi bolje za Tebe


A najvise se trebas kloniti TITA, jer ako se njemu zamjeris nitko ti od nas ne moze pomoci.

Ako zelis nauciti nove stvari o svojim ljubimcima slobodno ostani, bez obzira na sve ovo ja koliko vidis imam jos jako puno strpljenja. I dalje odgovaram i objasnjavam pitanja koja se ponavljaju i uvijek sam na raspolaganju ako nesto nije jasno. Poslusaj vlastiti savjet i nemoj se mijesati u nasa posla, mi tu određujemo sta je spam, a sta ne

Pisano: 28.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum