NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
7 korisnika su online (6 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 7

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






sta da radim?
#1
Početni član
Početni član


See User information
cao svima

ja sam maja i zivim u mestu bez veterinara. imam problem sa svojom kornjacom. zivi u lepim uslovila jede salatu, piletinu i srce od krave, malo i crvice i one granulice. ima veliku lampu za gmazove, uva i uvb, grejac i filter i akvarijum od 60 l . ima kopno ispod kog moze da pliva.

vas sajt mi je jako pomogao u uredjenju njenog stanista. no filter se pokvario pre nedelju dana i ja nisam stigla da joj kupim novi a nisam menjela vodu 5 dana. koristim aqua safe za nju.

i sad tesko otvara okice i nesto belo joj na kapcima gde su nama trepavice i nemam izgleda da joj ovde nabavim neke kapi kao sto sam citala.

imam samo hidrociklin mast i kamilicu. nista ne jede i samo spava, a jako me brine. sta da radim? jel ovo moze mojoj ljubimici da pomogne? kako i koliko masti da joj stavim na okice? jel smem ovo da radim?

da bi dosla do kapi treba da nadjem doktora koga treba da platim da mi napise recept za bolest koju nemam,jer se antibiotici u bilo kom obliku ne mogu kupiti, a veterinara nema sanse da nadjem u ovom selu gde sam.

upomoc :((((

Pisano: 11.12.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: sta da radim?
#2
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Zdravo Majo. Ja ne bih probao sa hidrociklin mascu i kamilicom. Antibiotske kapi za oci bi dobro dosle, neomycin, marocen i slicno... i ispiranje rastvorom borne kiseline za oci (acidi borici). Cista voda se podrazumeva. To da ne mogu antibiotici da se kupe bez recepta je novo?

Pisano: 11.12.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: sta da radim?
#3
Početni član
Početni član


See User information
u nekom selu sam u francuskoj, sve ide preko recepta, a veterinara koji prica engleski i zna sa kornjacama ne mogu da nadjem. sve sam probala...jedino da nadjem doktora da mi prepise ove lekove za mene kao trebaju mi...ne znam...ne znam ko ce to uraditi...cudan je ovde neki svet...uh...bas me brinu njene okice

Pisano: 11.12.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: sta da radim?
#4
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
EU, sad mi je jasnije.... Onda probaj sa time sto imas. Cista voda, ispiranje kamilicom i mazanje masti na oci 3 puta dnevno, da ostane po sat vremena na suvom posle toga, pa onda nazad u cistu vodu. Puno srece. Evo linka o kome se pisalo u slicnim slucajevima: http://www.kornjace.com/modules/newbb ... e=flat&order=ASC&start=10

Pisano: 11.12.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: sta da radim?
#5
Početni član
Početni član


See User information
hvala ti puno, cini mi se da je pocetak infekcije, dobro da sam videla. videcemo sutra, promenila sam joj vodu i sve kako si rekao i cini mi se ok, pliva
mozda sam ja samo mama panicarka sa mojoj devojcicom

Pisano: 12.12.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: sta da radim?
#6
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Ćao, ima li novosti?

Pisano: 21.12.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum