NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
11 korisnika su online (9 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 11

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




(1) 2 »


kupujem ili udomljujem čančaru
#1
Početni član
Početni član


See User information
kao sto naslov kaze uzeo bi jos jednu čančaru ali nedam opet pet centru 800 kn za čančaru a pula mi je daleko da kupim od uzgajivaca..jel ima di blize za kupit?

Pisano: 16.03.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kupujem ili udomljujem čančaru
#2
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Pozdrav,

to su jedina dva mjesta gdje mozes legalno kupiti cancare. Ja ti preporucam da ipak kontaktiras obitelj Kanizaj iz Pule jer mozda postoji sansa da ti netko usput moze dostaviti kornjacu.

Pisano: 18.03.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kupujem ili udomljujem čančaru
#3
Početni član
Početni član


See User information
ima i neki "ZOO - RAF" iz mihovljana,iz pet centra nabavljaju od njega,jel mozda netko zna kolike su cijene tamo ili br telefona?ja nemogu nac na netu...

Pisano: 05.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kupujem ili udomljujem čančaru
#4
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Uzgajivac kojeg si neveo je komercijalni uzgajivac koji ne mari previse za dobrobit svojih zivotinja kao niti navedeni lanac pet shopova u koji ih je prodavao. Dobio je dozvolu za prodaju kornjaca negdje 2008. godine i to samo na godinu dana. S obzirom na to da su kornjace u pet shopu jos iz 2008. i da nisam cuo da se po drugim pet shopovim prodaju predpostavljam da nije uspio produziti tu dozvolu. Prema nekim navodima u svojoj uzgajivacnici ima preko 3000 kornjaca koje doslovce zive jedna drugoj na glavi. U svakom slucaju ako ti je stalo do dobrobiti zivotinja nemoj poticati takve uzgajivace na daljnji rad.

Pisano: 10.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kupujem ili udomljujem čančaru
#5
Početni član
Početni član


See User information
istina da pet centar ne mari za zivotinje..a kornjace koje su tam nemaju cak ni spot lampu i uvjek kad dodjem tam su nikakve! ali eto bar sam jednu kupio i spasio ju iz onog "terarija" i nebi poticao navedenog uzgajivaca ali bolje da uzmem par njih kod sebe da zive kak spada nego da se tam pate...ako netko zna broj nek ipak napise pa da vidim jel se uopce isplati kupiti...

Pisano: 11.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kupujem ili udomljujem čančaru
#6
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
:/ jel se isplati kupiti ??

pa neces zaradivati nikakav novac na kronajci pa da ti se isplati osim ako nemas neku drugu namjeru ..

Pisano: 11.04.2011
Ako ste usutkali nekoga niste ga i preobratili,ko hoce ne
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kupujem ili udomljujem čančaru
#7
Početni član
Početni član


See User information
kaj ti nije jasno? ako je kod njega cijena 880 kn kao u pet centru onda mi se ne isplati putovat do mihovljana 120 km u jednom pravcu kad do pet centra imam 20 km.

Pisano: 11.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kupujem ili udomljujem čančaru
#8
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
aha ok pogresno sam skuzio .D

Pisano: 11.04.2011
Ako ste usutkali nekoga niste ga i preobratili,ko hoce ne
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kupujem ili udomljujem čančaru
#9
Početni član
Početni član


See User information
nema nitko broja? mozda netko doma ima zenku viska? :)

Pisano: 19.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kupujem ili udomljujem čančaru
#10
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: gogovg
istina da pet centar ne mari za zivotinje..a kornjace koje su tam nemaju cak ni spot lampu i uvjek kad dodjem tam su nikakve! ali eto bar sam jednu kupio i spasio ju iz onog "terarija" i nebi poticao navedenog uzgajivaca ali bolje da uzmem par njih kod sebe da zive kak spada nego da se tam pate...ako netko zna broj nek ipak napise pa da vidim jel se uopce isplati kupiti...


Kada kupis bilo koju zivotinju iz pet shopa da je "spasis" na njeno mjesto ce opet doci nova zivotinja koja ce patiti. Sto je jos gore sto vise ljudi kupuju to se vise zivotinja uzgaja, zbog veceg broja ima pada cijena i sve se masovnije prodaju. I tako u krug. Idealan primjer su ti vodene kornjace. Zbog masovnog uzgoja cijena im je pala na svega 60-ak kn i ljudi ih kupuju bez ikakvog razmisljanja o njihovim potrebama.
Ako ti je toliko stalo do kornjaca i imas veliku zelju za jos jednu nabavi je od Kanizaja koji uzgajaju kornjace iz ljubavi i prodaju ih samo ljudima koji ce im pruziti pravilnu brigu, zarada im je na zadnjem mjestu. Takav uzgoj treba poticati jer je on zasluzan za ocuvanje razlicitih vrsta kornjaca u zatocenistvu.

Ako igdje nađes cancaru koja trazi dom (ukoliko se potrudis sigurno hoces) ta kornjaca je 100% ilegalno uzeta iz prirode.

Pisano: 19.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum