NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
4 korisnika su online (3 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 4

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






Anonymous
opomene na forumu
#1
što ako neko na forumu dobije neku opomenu ili nešto gore...šta bude..šta ima neku zabranu foruma ili...

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: opomene na forumu
#2
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Zavisi mozes da dobijes samo usmeni opomenu, to nije nista, a mozes da dobijes ban, e ako njega dobijes ne mozes da posecujes forum sve dok ti ne istekne taj ban. Duzina bana zavisi od moderatora, odnosno administratora, moze i da bude za stalno.
Nadam se da sam ti pojasnio

Pisano: 20.03.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Anonymous
Re: opomene na forumu
#3
Citiraj:

Pisano od: Toni90ns
Zavisi mozes da dobijes samo usmeni opomenu, to nije nista, a mozes da dobijes ban, e ako njega dobijes ne mozes da posecujes forum sve dok ti ne istekne taj ban. Duzina bana zavisi od moderatora, odnosno administratora, moze i da bude za stalno.
Nadam se da sam ti pojasnio

jesi pojasnio si mi,hvala

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: opomene na forumu
#4
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: KRUNOBOY
što ako neko na forumu dobije neku opomenu ili nešto gore...šta bude..šta ima neku zabranu foruma ili...


Ako se interesiras za onu svoju opomenu s moje strane imaj na umu da sam to proslijedio Titu. Ti i dalje ne postujes ono sto sam ti napisao i otvaras nekoliko tema dnevno na gotovo identicnu temu. Npr. danas si u prehrani vodenih otvorio "insekti u prehrani", "crvi u prehrani", "uzgoj... ". To su sve teme koje si jednostano mogao staviti u temu "ziva hrana" ili sl., a ne ovako spamati forum.
Ovo ti je druga "usmena" opomena, ako opet uputim Titu da stvaras probleme on se nece dugo dvoumiti da te banira.
Smanji malo dozivljaj, citaj sto ti se pise, citaj sadrzaj sa linkova koji ti se upucuju, nemoj biti lijen sam traziti i citati stvari, i zapamti da postoji:

Smanjena slika

Pisano: 20.03.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Anonymous
Re: opomene na forumu
#5
Citiraj:

Pisano od: Kori
Citiraj:

Pisano od: KRUNOBOY
što ako neko na forumu dobije neku opomenu ili nešto gore...šta bude..šta ima neku zabranu foruma ili...


Ako se interesiras za onu svoju opomenu s moje strane imaj na umu da sam to proslijedio Titu. Ti i dalje ne postujes ono sto sam ti napisao i otvaras nekoliko tema dnevno na gotovo identicnu temu. Npr. danas si u prehrani vodenih otvorio "insekti u prehrani", "crvi u prehrani", "uzgoj... ". To su sve teme koje si jednostano mogao staviti u temu "ziva hrana" ili sl., a ne ovako spamati forum.
Ovo ti je druga "usmena" opomena, ako opet uputim Titu da stvaras probleme on se nece dugo dvoumiti da te banira.
Smanji malo dozivljaj, citaj sto ti se pise, citaj sadrzaj sa linkova koji ti se upucuju, nemoj biti lijen sam traziti i citati stvari, i zapamti da postoji:

Smanjena slika

...ne čudim se da si to proslijedio Titu...zapravo ti se zahvaljujem na tome jer sam tek sada skužio "pravila na forumu".poštivati ću pravila i usput ću smanjiti gas...ostalo što me zanima potražiti ću na "googleu".ako nije problem,reci slobodno Titu da me banira(ali ne zauvijek),jer će mi onda doći pamet u glavu.puno hvala i lijep pozdrav -KRUNOBOY-

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: opomene na forumu
#6
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Od kada "sluzbeno" vodim ovaj forum nikog do sada nisam dao banirati i nadam se da ce tako ostati. Ovaj forum nije previse fleksibilan za odrzavanje, nema opcija spajanja tema, razdvajanja tema itd. tako da se mora odrzavati red upozoravanjem clanova koji rade nered. Kada se ne bi pazilo na takve stvari forum bi jako brzo postao nepregledan sto dalje potice ljude da otvaraju nove teme u vezi istih stvari jer ne mogu naci odgovor. Trebali bi svi imati razumijevanja za to jer stvaranjem nereda na forumu ne odmazete samo moderatorima nego i svim trenutnim, ali i buducim clanovima ovog foruma.

Pisano: 23.03.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum