NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
7 korisnika su online (4 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 7

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






Kinosternon subrubrum
#1
Regularni član
Regularni član


See User information
Zna li neko gde ima na podrucju srbije ili okolnih drzava da se kupi mladi primerak Kinosternon subrubrum?
Da li je preporucljivo da se posalje postom zapakovana u neku plasticnu posudu sa malo vode na pimer?

Pisano: 12.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Kinosternon subrubrum
#2
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: vladakru
Zna li neko gde ima na podrucju srbije ili okolnih drzava da se kupi mladi primerak Kinosternon subrubrum?
Da li je preporucljivo da se posalje postom zapakovana u neku plasticnu posudu sa malo vode na pimer?


U Srbiji tesko da ces naci, jer konkretno mislim da si ti jedini entuzijast koji trazi tako nesto. Najblize gdje sam siguran da bi ga mogao nabaviti je u Budimpešti (osobno otici) u ovom pet shopu: http://kisteki.andocsi.hu/
Tu ti je i prijevod na direktan popis kornjaca iz ponude: LINK
Taj Mađar je cest na regionalnim sajmovima teraristike, cijena K.subrubrum i ostalih Kinosternida je obicno 30-50 eura.

O zakonima uvoza zivih zivotinja za Srbiju ti ne znam nista reci, to se moras sam raspitati, a treba ti i izvozna dozvola iz Mađarske. Amerikanci redovito salju kornjace postom unutar drzave u posebnim posiljkama s naglaskom da se radi o zivoj zivotinji: LINK. Postari takve posiljke tada dostavljaju s posebnom paznjom.
Cim ide zivotinja preko granice mora imati rijesene sve dozvole i po dolasku provesti određeno vrijeme u karanteni.

Pisano: 12.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Kinosternon subrubrum
#3
Regularni član
Regularni član


See User information
30-50e za mladunca kornjace :O wow nisam znao da su tako skupe :(
ali extra je kako izgledaju :) bas su lude skroz, gledao sam neke klipove ha youtube... steta sto je pored cene i procedura tako komplokovana :(

Pisano: 13.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Kinosternon subrubrum
#4
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Pa cuj, ne mozes bas ocekivati da kornjace koje se vjerojatno rucno uzgajaju u EU imaju smijesno niske cijene kao standardne pet shop kornjace koje se masovno uzgajaju na farmama kornjaca u SAD-u. U odnosu na druge egzoticne kornjace cije se cijene krecu od nekoliko stotina pa sve do nekoliko tisuca eura spadaju u jeftiniju kategoriju.

Pisano: 14.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum