NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
20 korisnika su online (10 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 20

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






kamo s kornjačom?
#1
Regularni član
Regularni član


See User information
bok!
moji će roditelji možda uskoro doći na ideju da više ne možemo držati kornjaču zbog njene veličine (makar nije jako velika, oko 15cm, stara oko godinu i pol) bla bla.. a ja to ne želim :( makar se možda neću moći oduprijeti :(
paa imam pitanje.
u slučaju da se to dogodi, što bi mi bilo najpametnije da učinim? prima li društvo za zaštitu životinja kornjače? postoji li neka druga udruga koja bi ju primila i čuvala? ne pada mi na pamet puštati ju nekamo u prirodu jer znam da bi umrla.

Pisano: 12.05.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kamo s kornjačom?
#2
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
pa onda stavi oglas na ovaj forum i na još koji i nadaj se d aće je netko udomiti. vjerujem da ako stvarno voliš i želiš zadržati tu kornjaču mogao bi ili mogla bi nagovoriti roditelje da je zadržite. probaj s nekim obećanjem o popravljanju ocjena, čišćenju sobe ili tako nečim.

Pisano: 12.05.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kamo s kornjačom?
#3
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Juni
bok!
moji će roditelji možda uskoro doći na ideju da više ne možemo držati kornjaču zbog njene veličine (makar nije jako velika, oko 15cm, stara oko godinu i pol) bla bla.. a ja to ne želim :( makar se možda neću moći oduprijeti :(
paa imam pitanje.
u slučaju da se to dogodi, što bi mi bilo najpametnije da učinim? prima li društvo za zaštitu životinja kornjače? postoji li neka druga udruga koja bi ju primila i čuvala? ne pada mi na pamet puštati ju nekamo u prirodu jer znam da bi umrla.


O tome si trebala razmisljati prije nego sto si donijela kornjacu doma. Broj odbacenih kornjaca raste i postaje ogroman problem. Svi azili za zivotinje koji su primali kornjace su puni (ukljucujuci Zooloske vrtove).
Bilo bi najbolje kada bi mogla zadrzati kornjacu, inace su ti oglasi jedina opcija.

Pisano: 12.05.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kamo s kornjačom?
#4
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
da slažem se s korijem. životinja je obaveza i ako su ti je roditelji kupili trebaš ih posjetiti da se onda za nju treba i brinuti. neznam koliko godina imaš i ne trebaš se vrijeđati ali ovdje svi nadam se gledamo na interese životinja koje su ugrožene i odbačene. znam da je danas vrijeme krize ali podsjeti roditelje da ti želiš tu životinju i da se ona ne smije puštati u prirodu.

Pisano: 13.05.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kamo s kornjačom?
#5
Regularni član
Regularni član


See User information
u redu, sumnjam da će se to dogoditi, znaju koliko mi je stalo do nje, ali sam htjela znati za svaki slučaj.
hvala. :)

Pisano: 13.05.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: kamo s kornjačom?
#6
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
nema na čemu. ipak trebala bi se pobrinuti da kornjači osiguraš odgovarajući smještaj da ti ne ugine. imaj to na umu i kad imaš rođendan ili neku prigodu užicaj nešto noca i sjeti se nje.

Pisano: 14.05.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum