NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
8 korisnika su online (6 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 8

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 2 (3)


Re: Opekotine
#21
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Hej, krema je u pakiranju od 50g, nije mala. Znam da mi kornjača može izaći van , zato kažem, radim na tom da dobije veći smještaj. Što se tiče osoblja u Pet centru, govorim konkretno za Osijek, to je blago rečeno užas! Kad sam išla kupiti uv lampu tip mi je dao uva lampu i rekao da je to sasvim dovoljno za kornjače i kako je sasvim dovoljna dubina vode u akvariju od kojih 5 cm. Ostala sam šokirana njihovim ne znanjem, što reći nego ...hvala Vama i ovoj stranici što postojite! Tako da kad sam ih pitala za grijač, odgovor je bio da imaju grijače samo do 60l jedino ću ih morati pitati može li se naručiti veći. Trenutno imam taj za 60 l vode Jager, koštao je oko 120 kn. Znate li koliko se kreću cijene većih, npr. 100 - 150 l?

Pisano: 19.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Opekotine
#22
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Onda su mene dobro odrapili, ja sam 50g 1% Dermazin platio puno vise. Makar, to je bilo prije koju godinu...u svakom slucaju niza cijena je dobra vijest jer je ta krema odlicna za rane i gljivicne infekcije.

Osoblje u pet shopu je rijetko kada pravilno informirano, moras znati sto trazis i inzistirati na tome jer ce ti inace svasta uvaliti.

Na svakom grijacu pise za koju kolicinu vode je namijenjen, ali vrijedi generalno pravilo 1 watt na litru vode. Razlika u cijeni nece biti velika, jaci grijaci su obicno par desetaka kuna skuplji od slabijih.

Pisano: 22.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Opekotine
#23
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Ok. Hvala na odgovorima Kori. Samo još da javim da je ranica lijepo zarasla, jedva da se i vidi, super! Pogledat ću još i potražit taj grijač. Javim se ako budem trebala savjet u vezi novog akvarija i opreme. Hvala još jednom. Pozdrav!

Pisano: 25.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum