NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
3 korisnika su online (3 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 3

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2)


Re: Trivijalni postovi u tudjim temama
#11
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Evo ovako da kazem par rijeci u vezi ovih svih dogadjaja.
Prije svega, ja se lagano ali sigurno povlacim sa ovog foruma.
Razlog je manjak vremena i bezvoljnost odgovarati uvjek na jedna te ista pitanja tipa primjer "zasto moja mala kornjaca nece da jede" i slicne stvari. Odmah da vam kazem jedno:
Da nema Filipa ovaj Forum uopste nebi radio, jer ja kao sto
sam gore napisao nemam niti vremena niti volje za njega.
Aleksandar je se odlucio nama pridruziti i to je vrlo dobar doprinos za ovu stranicu.
Netko je napisao koliko sam vidio "nezna cime je on (stanikic) zasluzio da ga postavim kao moderatora".
Evo vam odgovor svima: Zasluzio je radi svog znanja, radi volje da ucestvuje u forumu i uz to dolazi da smo u dobrim odnosima.
Zasto ga onda nebi postavio kao moderatora ? Da pomaze vama i svim ostalim novima koji trebaju pocetnicku pomoc. Mislio sam da svi vi citate i onu drugu stranicu (Filipe, zamoljavam te da nikad vise nenazoves tu stranicu nasom "susjednom" stranicom) i da nije bilo potrebe stanikica posebno predstavljati.
No, najkasnije sada ste ga upoznali.

E sada, ova stranica nema nekog pretjerano velikog prometa da je neznam ti koliko modewratora potrebno. Meni bi sigurno najdraze bilo da je tako, ali nije. Iz tog razloga ovdje nema vise moderatora nego Koria i Stanikica. Ako se ikad stanje promjeni, a nadam se da hoce, onda cemo rado uzeti jos njih.
Ali ruku na srce, tko od vas ovdje ima jos toliko znanja da bi mogao moderirati ovaj forum ?
To neznaci da obicni clanovi netrebaju dati neki savjet, ako vide postavljeno pitanje. Ali takodjer netreba svakome tko je nabio 100njak postova odmah dodjeliti status modera.
Stanikicev nacin moderiranja je mozda malo drugaciji nego sto ste ovdje navikli od mene i od filipa, ali su to stvari u koje se treba tek uhodati i koje ce se svremenom doci na svoje mjesto.
(Brisanje postova, offtopici i slicno).
Svaki clan mi je vazan ovdje. Pogotovu vjerni clanovi kao sto je to Ado naprimjer. Ali mi je takodjer vazan mir i red na ovoj stranici. Zahtjevam od vas da mi pruzite toliko povjerenja da znam sto radim za ovu stranicu kad nekog postavljam za moderatora i kada ne. Ako se svi malo ohladite i prihvatete stvari kako jesu, bez neke napetosti, bice i vama i citavoj stranici od prednosti. To me sve podsjeca na to kada sam ja dosao na jednu stranicu, napisao par savjeta, upozorio na neke pogresne stvari i bio od citavog clanstva tamo ispljuvan i negativiziran. (Rezultat je da sam se sklonio i napravio K.com, kao sto vidite).
Zato jos jednom, negledajte sve tako napeto i pokusajte malo opustenije sve to gledati. Kada kazem opusteno nemislim nepravilno. Pravilno drzanje, vladanje prema kornjaci i savjetovanje (nazivi itd) mi je uvjek bilo vazno.

Jos jedna stvar koju bi zelio ovdje spomenuti koja se nazalost mora otvoreno reci.
Kao sto ste nadam se primjetili ovo je forum za sve ljude koji razumiju jezik koji se ovdje pise. Hrvate, Srbe, Bosance, Crnogorce, Makedonce sta ja znam za kog jos. Samo zato sto sam ja Hrvat i vlasnik ove stranice nema nikakve veze sa time tko ima veca ili manja prava na ovoj stranici. Ako je ikad itko nesto slicno pomislio onda je to cisti apsurd. Konkretno mislim stime, ako netko u svoj avatar postavi Hrvatski Grb onda je to isto pravo kao sto ima netko iz Srbije postaviti svoj Grb ili netko iz Bosne svoj. Iz tog prava iskuljucujem oznake poznatih krvopija tipa =U=, Arkanovci, Seseljovci i ostalih. Na kraju krajeva to je banalna stvar koja ovdje na forumu netreba igrati ulogu. Ali je moram spomenuti. Raspravu o ovome nezelim. Em nema sto raspravljati em sam siguran da ste skoro svi mog misljenja.

I jos jedna stvar na kraju. Moja aktivnost na ovom forumu ce se jos vise umanjiti nego sto je dosada bila.
Stanikic i Filip ce voditi ovaj forum, uvjeren sam dobro.
Imajte na umu da bi jedina alternativa bila gasenja ovog foruma.

Pisano: 19.12.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Trivijalni postovi u tudjim temama
#12
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Hvala svima sto smo na kraju pokazali dobru volju. Na forumu sam član od 5.8.2006., nisam bio aktivan. Sto se mene tice nema razloga da se forum gasi, bar dok ja mogu da tipkam po tastaturi, a nadam se da ce nam u dogledno vreme neko pomoći, a zatim i odmeniti u moderaciji. Forum je dobar, al može još bolje. Nadam se da će to i ostvariti.

Opet naglašavam, nisam protiv šale, i voleo bih da i ostali podforumi ovde zažive.

Trenutno recimo razmišljam kojoj vrsti kornjača ću posvetiti ostatak vremena koji ću provesti u ovom hobiju, imam 4 crvenouhe, al nemam aspiracije da ih razmnozavam. Koje vrstu kornjača bi vi voleli da imate, da sada možete da birate? Ko prvi dođe do ideje nek otvori temu u odgovarajućem podforumu. :=)

Pisano: 19.12.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum