NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
8 korisnika su online (7 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 8

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




(1) 2 3 »


Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#1
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Razmisljam nesto u vezi ove stranice ... i nije dobro kako se odvija. Barem ne onako kako sam ja to htio i zamislio. Istina je da dosta stvari tehnicki nisu u redu, prijevod primjer. Ali da je toliko "debilna" da se nitko nemoze snaci na njoj, to nemogu shvatiti. U sve ove godine se nije moglo formirati neko uze drustvo koje bi ostalo na stranici. Dodje se, pita se, pogleda se i ode se. Ocito je da nisam bio sposoban napraviti stranicu koja je donekle zanimljiva da se zadrzi jedan uzi krug ljudi koji se bave kornjacama. Jasno je meni da se nema vremena svaki dan, daleko od toga da bi to htio. Ali ovakav pustos kakav ovdje vlada, nije dobar. Na drugim stranicama, koje se bave opcenito teraristikom, ljudi djele i slike svoje i kominiciraju medjusobno i jednostavno je sve aktivnije. Takve stranice pruzaju vecu publiku i jasno je da se ide tamo gdje je veca publika. Ovdje sam postavio mogucnost u osobnom profilu staviti videozapise, slike, osobne knjige gostiju i ... ostale gluposti. Niti - jedna - jedina - osoba to dosada nije iskoristila. Cak ni ostali Admini. Tu smo na tocki na kojoj se ja pitam: Cemu sve to ja radim ...?

Pisano: 09.06.2014
"For nothing is impossible with God." Luke 1:37
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#2
Početni član
Početni član


See User information
pa nebi to bas bilo u redu, taman kad sam ja počela biti aktivna :)
evo cim shvatim kako stavim video ponašanja mog maxa

Pisano: 09.06.2014
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#3
Početni član
Početni član


See User information
rado bi stavila video ako mi netko da uputu

Pisano: 09.06.2014
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#4
Aktivan član
Aktivan član


See User information
ja sam isto nova ovdje i svaki dan otvorim stranicu da pogledam novosti ..akvarij sam uslikala samo jos moram prebaciti slike da postavim

Pisano: 10.06.2014
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#5
Moderator
Moderator


See User information
A da se npr. uzme u obzir da nas je u Zagrebu 2-3? i da bi trebalo uključiti još dobrovoljaca. Koliko ja znam, Koriju je prošli tjedan riknulo računalo i tu je nastao malo veći problem iako vjerujem da će on to popraviti ili ući u novu investiciju i stranicu odraditi.

Dao si je puno truda, sve tehničke stvari su njegovih ruku djelo. Ne može baš biti ovdje 24 sata.
Jasam malo starija teta, i moram se ispričati zapustila sam net., ali smo odradili Dan kornjača, a npr. ne mogu staviti slike....
kornjace.com je i na FB-u ne zaboravite to. Svi imamo obaveze i nismo dostupni baš online 24 sata.

Tražimo znalce, dobrovoljce, volontere
Evo uspjela sam postaviti sliku.

Dodaj datoteku:



jpg  54.JPG (198.58 KB)
935_5398768e6c42a.jpg 600X800 px

Pisano: 11.06.2014
Ne treba se stidjeti priznanja da smo pogriješili, jer to drugim riječima znači da smo danas pametniji nego jučer. (A.Pope)
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#6
Moderator
Moderator


See User information
Stranica kao stranica pomogla je mnogim ljudima. DOBRO JE ZAMIŠLJENA, PUNO TOGA JE ODRAĐENO.
Znam da nije svim ljudima, pa niti administratorima (što ja nisam) po volji povremeno čitati nebulozna pitanja, ali to dokazuje koliko su ljudi neuki i svrha je uputiti ih da se educiraju. Ako gnjave i postavljaju nakon objašnjenja i savjeta opet glupa pitanja, banirajte ih.

U Zoo vrtu 25.05.14. bilo je tako dobrih pitanja, da bi ti taj dan Marijane bio zaista interesantan. imali smo malu čančaru i postignuta je dobra interakcija s ljudima kako odraslima i djecom.

Kori je valjda izgubio glas objašnjavajući tehničke stvari o filtraciji vode, o slaganju akvarija, govorili smo o prehrani, građi kornjača, veličini.... vrstama. Bilo je jako dobro. najavljeni smo na radio Sljemenu i ljudi su došli vidjeti nas i uzeti letke.Iisprintali smo stotine letaka, podijelili bojanke, suvenire čak smo si preko noći naštampali majice.... no tehnika nam je zakazala pa se nismo stigli pohvaliti.

Treba o svemu razmisliti, ima li to smisla. MISLIM DA IMA.

Pisano: 11.06.2014
Ne treba se stidjeti priznanja da smo pogriješili, jer to drugim riječima znači da smo danas pametniji nego jučer. (A.Pope)
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#7
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

cuki1 wrote:
Dao si je puno truda, sve tehničke stvari su njegovih ruku djelo.

jel? nisam znao. izvinjavam se onda.

Pisano: 11.06.2014
"For nothing is impossible with God." Luke 1:37
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#8
Moderator
Moderator


See User information
Ispričavam se na pogrešno sročenoj rečenici. Tvoja je zamisao i ogroman si posao napravi sa ovom stranicom. No tu ti je u tehničkom smislu podrška Kori.
Mislila sam na tehničke stvari i to onaj dio 3d i postavljanje akvarija filtracija i onog što se tiće same izrade smještaja. To je ispravak netočnog navoda. Molim da se uvaži isprika.

Forum ima smisla samo je malo ljudi.

Slike članci naslovnica sviđaju se ljudima

Pisano: 12.06.2014
Ne treba se stidjeti priznanja da smo pogriješili, jer to drugim riječima znači da smo danas pametniji nego jučer. (A.Pope)
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#9
Početni član
Početni član


See User information
Jednu stvar uzmi u obzir pre svega samo; ništa nije savšreno na ovom svetu, ma koliko god se trudili.
Moje mišljenje je; i ja sam, sam takav sam kakv sam, isto u svemu gledao da napravim sašvreno, ali sam shvatio da je bolesno prisiljavati sebe da napraviš sve idealno, jer doslovce to će tebi biti ok; unećeš sebe u to, sam ćeš znati koliko si vremena odvojio i koliko si se tome posvetio, a drugi će na to reći; pak, a daj pa može i bolje...(uvek može, ali da je sve naj, naj bilo bi monotono)
Tako da što se tiče ove teme, ne opterećuj se - sasvim je sve ok i na mestu, važno je da stranica postoji i da ljudi dobijaju one informacije za koje pitaju, sve ostalo manje-više; gore dole tu je.
Doslovce ja svaki dan sam ovde, možda ne stavljam kometare ili ne kometarišem sve objave, ali svakako rado uđem pročtaim teme, tako i sebe informišem o svemu i nastojim da to radim i dalje, kako bih svojim kornjačama što bolje napravio i uredio.
Što se tiče publiciteta, bolje da manje ljudi zna za ovo, iskreno će ceniti i koristi ovu stranicu, nego da zna recimo Milion i nešto; bilo bi svakakvih kometara, jer svakakvih ima nas...
Zato moj savet nije zlatan niti puno vredi; ali bitno je da ovo što je ovde napisano i izloženo ljudima je pomoglo, toga se drži, sve ostalo što se tiče i dizajna i boje i logotipa i fonta i odabir jezika, slova - nije toliko bitno, kolika sama penta da si napravio pravu stvar što si ovo sve stavio na jednom mestu.

Pisano: 12.06.2014
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Otvorena razmisljanja u vezi stranice
#10
Moderator
Moderator


See User information
Evo, danas sam razgovarala sa kolegicom na poslu.
Starci imaju 8 god kornjacu koja je zahvaljujuci upravo ovoj stranici dobila veliki akvarij i ne jede vise racice vec se ispravno hrani, a o samom saznanju da postoje UVB/UVA lampe necu niti govoriti. To su ljudi svojih 60-tak god. koji zele da ih kornjaca nadzivi.
Znaci da su citali stranicu

Pisano: 12.06.2014
Ne treba se stidjeti priznanja da smo pogriješili, jer to drugim riječima znači da smo danas pametniji nego jučer. (A.Pope)
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum