NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
9 korisnika su online (7 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 9

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 2 (3) 4 5 6 »


Re: malo o prehrani
#21
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Kolike su?

Pisano: 04.03.2008
Kornjace su naj najlepse ziwotinje na swetu!!!!
Hi,guys!
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Anonymous
Re: malo o prehrani
#22
ako mislis koje velicine jedna je velika 8cm a druga 7cm.

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: malo o prehrani
#23
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: kornjace
bok,ljudi imam pitanje kako da hranim kornjace,ja ih hranim ponedeljak,utorak i srijedu jedanputa na dan dali je to dovoljno.Ostale dane ih ne hranim cetvrtak,petak,subota i nedjelja.


Hrani ih jednom dnevno, svaki drugi dan.

Pisano: 04.03.2008
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Anonymous
Re: malo o prehrani
#24
ok hvala

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Anonymous
Re: malo o prehrani
#25
bok,ljudi negdje sam procito da kornjacama mogu dat zive punoglavce,dali bi im bilo bolje dat iz potoka ili uzet jajasca pa cekat dok se ne izlegnu pa im onda dat.Koliko se punoglavca moze dat kornjaci i koliko puta na tjedan.

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: malo o prehrani
#26
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Da mozes im davati punoglavce..ali ja te ne preferiram, posto nikada ne mozes biti siguran da bara, potok itd..nije prljava ili zagadjena.... Uostalom bolje hvataj skakavce po livadi i to joj daji :D hehe

Zavisi od velicine punoglavca..ali ako se odlucis ja bi davao 3-5 sedmicno...jer ako je hranis raznoliko nije potrebno vise....

Pisano: 31.03.2008
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Anonymous
Re: malo o prehrani
#27
sta znaci 3-5 sedmicno.Nisi mi odgovorio na pitanje dali da ih hranim tako da ih uzmem iz potoka vec kad su se izlegli ili da uzmem jajasca pa cekam da se izlegnu pa da im onda dam,ja mislim da bi bilo bolje da cekam da se izlegnu pa im onda dat jer im ja necu dat za jest cim se izlegnu nego cu ih prvo hranit da malo narastu a tako bi u prirodi jeli mozda cak nesto zarazeno p pa bi se zarazila i kornjaca kad bi ga pojela.

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: malo o prehrani
#28
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Pozdrav, evo i mene ovdje.
Nije pametno kornjacama davati vodozemce koji nisu iz njenog prirodnog stanista iz razloga sto su pojedini vodozemci otrovni. Upitno je da li kornjaca moze razviti imunost na taj otrov i moze se predpostaviti da bi cesto hranjenje moglo stetiti.
Ne znam od kuda si ali u Hr. su strogo zasticene sve domace vrste gmazova i vodozemaca (to ukljucuje i unistavanje gnijezda). Ako i nisi iz Hr. opet nije ok uzimati zivotinje iz prirode jer je ionako vecina divljih populacija vec dovoljno ugrozena.

Mozes uzgajati zivu hranu za kornjace - (ribe)zivorotke, fobase, gliste, skakavce... Na taj nacin si siguran da su te zivotinje zdrave, dobro hranjene, da nisu zaspricane pesticidima ili sl.

Pisano: 31.03.2008
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Anonymous
Re: malo o prehrani
#29
Da ste rekli da im dam mozda im cak i nebi dao zato jer mi ih je zao ipak su to ziva bica,jedva im dam skakavca ali moram.

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: malo o prehrani
#30
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Ako ti je tesko davati zivu hranu ne moras. Kornjacu mozes relativno zdravo hraniti i bez zive hrane ako se dovoljno potrudis.
Meni je nekad isto bilo tesko dati zivu hranu ali pomirio sam se s time jer je to potpuno prirodno. Ako vec preuzmes brigu za zivotinju duzan si se sto kvalitetnije brinuti za nju. Ziva hrana je najzdravija i najprirodnija jer time kornjaca dobije gotovo sve sto joj je potrebno i u njoj budi lovacke instinkte. Kornjaci je steta uskratiti zivi plijen.

Pisano: 01.04.2008
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum