NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
16 korisnika su online (15 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 16

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 ... 10 »


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#41
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Da, promenili smo vodu posle mesa, tako da nije od toga, tačno spada ta paučina i pliva na površini, možda nisam dobro objasnila kako izgleda. Menjamo vodu jednom dnevno, a ponekad i dva puta, u zavisnosti koliko se zaprlja.

Pisano: 15.06.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#42
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Lepo napredujemo, lepo jede, oči su joj jako retko zatvorene, živahna je. Hvala vam puno na pomoći! Nadam se da neće doći do neke promene na gore...

Pisano: 16.06.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#43
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
iako nisam sudjelovao u ovome ali nema veze sve sam procitao drago mi je da je bolje!!!

Pisano: 16.06.2009
zlatko__hrSmanjena slikaSmanjena slika
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#44
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
vidis kako je sada lijepo gledati zdrave kornjace,jeste da je bilo muke ali je sada dobro
drago mi je da je bolje

Pisano: 16.06.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#45
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Nadam se da će tako i ostati! Prekosutra će zaplivati u akvarijumu! Danas ga prave, sutra stiže, a u međuvremenu kupujemo sve potrebno

Pisano: 16.06.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#46
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
znas li da akvarij kada se tek napravi mora odstojati voda cjeli dan da izadju sve stetne supstance iz silikona,osim ako ti nisu koristili onaj akvaristicki silikon koji je namjenjen za akvarije

Pisano: 16.06.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#47
Regularni član
Regularni član


See User information
Operi akvarijum prvo lepo, jer ne verujem da su ga oni tamo temeljno oprali...pa ostavi da se osusi, pa sto kaze ado, stavi vodu unutra ujutru i sutra ce biti spreman... Drago mi je zbog kornje... i obavezno slikaj kada napravis da vidimo to...

Sve najbolje

Pisano: 16.06.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#48
Regularni član
Regularni član


See User information
wako ja sam nowa i sad trenutno ne znam gde sam usla ali widim da swi nesto pitaju pa ewo i ja da was nesto priupitam:

imam malecku crwenouhu kornjacu koju mi je tata kupio i zowe se Cwrcko K. DZudzic i mene muce mnoge stwari u wezi Cwrcka
1.njegow oklop je mekan.sta da radim
2.gde da ga cuwam pobogu
3.sta da jede osim racica
4.da li mu je potrebno drustwo
5.kada da mu menjam wodu
SWI KOJI MI ODGOWORE BICU IM WECNO ZAHWALNE
Unapred hwala

Pisano: 16.06.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#49
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:
imam malecku crwenouhu kornjacu koju mi je tata kupio i zowe se Cwrcko K. DZudzic i mene muce mnoge stwari u wezi Cwrcka 1.njegow oklop je mekan.sta da radim 2.gde da ga cuwam pobogu 3.sta da jede osim racica 4.da li mu je potrebno drustwo 5.kada da mu menjam wodu


I ja sam nova i neuka, ali mogu kao prvu pomoć da ti prenesem tuđe savete i iskustva, i ja sam sve ovde naučila. Za neke konkretnije stvari moraće da ti pomogne neko mnogo iskusniji, a i imaš sve na forumu, pa malo prošvrljaj.

Ovde su mi rekli da do godinu dana imaju mekši oklop, tako da, ako baš nije previše mekan i izdeformisan, ne treba to da te zabrinjava.

Sve o smeštaju imaš OVDE

Glavna hrana im je nemasno meso, slatkovodna riba, crvi, gliste itd. Suvu hranu iz pet shopova možeš da joj daješ, ali u kombinaciji sa gore navedenim.

Ne treba joj društvo, vole da budu same. Kao male još i mogu da istrpe "drugara", ali kad odrastu to se može pretvoriti u veliki problem i moraćeš ih razdvajati. Ne mora da bude pravilo, ali uglavnom je tako.

Ja moju držim u posudi sa palmicom (još par dana samo) i menjala sam joj vodu svaki dan, ali preporučujem i više puta dnevno, da ne bi, kao moja, dobila infekciju očiju. Ako je u većem akvarijumu kakav preporučuju, dovoljno je menjati 1/3 vode nedeljno, uz pranje filtera i čišćenje prljavštine sa dna akvarijuma.

Dobrodošla i uživaj uz malenog prijatelja!


A ja imam dodatno pitanje: Čime mogu dobro da operem akvarijum, a da joj ne šteti?

Pisano: 17.06.2009
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Potrebni saveti u vezi crvenouhe kornjače
#50
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: jelena97
wako ja sam nowa i sad trenutno ne znam gde sam usla ali widim da swi nesto pitaju pa ewo i ja da was nesto priupitam:

imam malecku crwenouhu kornjacu koju mi je tata kupio i zowe se Cwrcko K. DZudzic i mene muce mnoge stwari u wezi Cwrcka
1.njegow oklop je mekan.sta da radim
2.gde da ga cuwam pobogu
3.sta da jede osim racica
4.da li mu je potrebno drustwo
5.kada da mu menjam wodu
SWI KOJI MI ODGOWORE BICU IM WECNO ZAHWALNE
Unapred hwala



evo jelena97 ako si nova ovdje i namjeravas biti duze vrijeme ovdje s nama predlazem ti da prestanes pisati w umjesto v...predstavi se u rubrici za predstavljanje pa cemo videjati...a za pitanja...

1.odg. ti je @bebas
2.rekao ti je isto @bebas ali nabavi jedan lijepi aqua ...imas u pet shopovima oni srednji za tvoju kornjacu koliko znamo da je malecka pretpostavljam da je jos mala ili mozes nabaviti jedan veliki plasticni
3.odg. ti je @bebas
4.pa i moze i nemora...nije bas uvijek da se kornjace posvadaju kada su u istom aqua ali moze i doci do toga...kada malo naraste kornjaca i imas malo veci stakleni aqua nabavi par ribica s kojima ce se mozi igrati bolje receno loviti
5.pa najvjerojatnije ti je prodavačica rekla svaka 3 dana a možda i nije rekla pošto dolaze topliji dani trebat ces vise puta mijenjati vodu

Pisano: 17.06.2009
zlatko__hrSmanjena slikaSmanjena slika
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh




« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 ... 10 »



You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum