NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
13 korisnika su online (10 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 13

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2)


Re: Ideje za kopna
#11
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Staklo mozes nabaviti i izrezati kod bilo kojeg staklara, u Zg. ih ima jako puno, cijene su sve tu negdje, ovise o trenutnoj cijeni stakla na trzistu. Prolistaj zute stranice ili progooglaj da vidis koji ti je najblize.
Sto se tice samog brusenja to naravno dodatno kosta. Ako ti izgled nije vazan mozes si ih sama izbrusiti finim brusnim papirom i tako ustediti...

Pisano: 06.03.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Ideje za kopna
#12
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
bog
imam akvarij dimentija 1000x460x500. - 200 l. mislila sam da ima 100 ali sam provjerila u papirima i ovaj moj model je od 200l. zanima me kori mi je rekao da može od stabala samo vinova loza u akvarij, zar stvarno ne bi moglo koje drugo stablo? vidila sam na internetu da se na ebayu prodaju razna debla za akvarija niti jedno nije vinova loza. ja imam otkinuto deblo od lipe ali je cijelu zimu u dvorištu, d ali bi mogla to staviti pa da maknem ovo kamenje koje im je trenutno unutra i zanima me ako to ne može da li se može od pleksiglasa napraviti kopno? moje su kornjače oko 10-11 cm velike.

Pisano: 08.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Ideje za kopna
#13
Aktivan član
Aktivan član


See User information
Ako želiš izračunati koliko litara ti stane u akvarij pomnožiš dužinu, širinu i visinu (u decimetrima) i dobiješ broj litara. Npr u tvom slučaju 10 x 4,6 x 5 = 230 decimetara kubnih = 230 litara

Pisano: 08.04.2010
I'm free of all prejudices, I hate everyone equally.
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Ideje za kopna
#14
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Lipa može u akvarij. To ukrasno drvo koje se prodaje je uglavnom već pripremljeno i ne pluta kad se stavi u vodu. Ako ga staviš u vodu, opet gubiš na prostoru za plivanje, kao sa kamenjem, pogotovo uzevši u obzir da ti treba mesta za sunčanje 2 kornjače u isto vreme. Zato je najbolje da ga napraviš iznad vode, sa pristupnom rampom. Više ima o tome ovde:
Akvaterarij

Pisano: 08.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Ideje za kopna
#15
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
j aizvan akvarija nemam nikakvu policu a pošto je dio poklopca filter mogla bi na to staviti kopno ali onda nebi mogle imati neonke tj morala bi izvan akvarija stavljati opet sijalice itd što mi trenutno ne pada na pamet jer je velika komplikacija, onda nisam ni trebala kupovati poklopac. za sada mislimd a će dobiti unutarnje kopno na plastičnim nogama kao što sam stavila u slikama a za ubuduće neznam, ako prerastu to i budu nesle jaja razmislit ću o opcijama vanjskog kopna. mislim da im je za sada kad im maknem ove babulje ogromne ok ovaj akvarij ima i u njemu posla za sređivati i grijač i učvrstiti filter itd pa i podloge još treba i neonka za gmazove i svjetiljka za toplinu za ubuduće vjerojatno bi stavila onu staklenu nadogradnju kad bih stavljala da bude estetskije ali otom potom kad se zaposlim za godinu dana možda i to dobiju.
ima li kakva druga opcija za stepenice sim staklenih prečkica? neznam baš da bi staklaru još i to dala da mi radi. trebaju mi dimenzije stepenica i kako ih se nakosi da stoje koso??

Pisano: 15.04.2010
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum