NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
15 korisnika su online (13 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 15

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2) 3 »


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#11
Regularni član
Regularni član


See User information
ja imam EHEIM filter i super je a i nije talko skup ...

Pisano: 12.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#12
Aktivan član
Aktivan član


See User information
I koliko si platila 100 e

Pisano: 12.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#13
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Lazar321
Pa ja cu da im kazem od kog materijala da izgrade,da planiram UVA-UVB rasvetu koliko sam ja cito najbolje je da napravim od sper ploce ili ove OSB ploce sto pise,a postolje ce da mi napravi komsij on ce da mi napravi ovo metalno najsigurnije :D


Pa o tom se radi, pitanje je da li ce ti tako nesto htjeti raditi od materijala po zelji...

Citiraj:

Pisano od: Lazar321
jer bi zavrsavo ovaj filter poso za pocetak
http://www.akvarijum-centar.com/Boyu/ ... ilter-Canister-EF-10.html


Na filteru ne bi trebao stedjeti, ako zelis kupiti posten filter koji ce ti trajati dugi niz godina trebao bi uzeti Eheim, Fluval ili JBL. Oni spadaju među najkvalitetnije filtere na ovim prostorima.

Pisano: 12.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#14
Aktivan član
Aktivan član


See User information
Pa ja cu njima da kazem ako nece onda cu da trazim 2 da mi napravi to xD

I jos nesto kori jer ce mi trebati ova neka specijalna stakla i masinska obrada?

Pisano: 12.04.2012

Editirano od Lazar321 on 12.04.2012 20:36:42
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#15
Regularni član
Regularni član


See User information
ja mislim da ne moj prijatelj je radio ak i sve od normalnog stakla i super je ispalo .. nakraju ga sad ja imam ..

Pisano: 12.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#16
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Lazar321
I jos nesto kori jer ce mi trebati ova neka specijalna stakla i masinska obrada?


Ne, za izradu akvarija se koristi obicno float staklo standardnih debljina. Strojno brusenje također nije nuzno potrebno, a dosta podize cijenu akvarija.

Pisano: 13.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#17
Aktivan član
Aktivan član


See User information
Ova firma mi je odgovorila da bi akvarijum kosto 170e sa sve ojacanjima i kopnom mislim da je to pristojna cena i rekli su da bi mi napravili poklopac za 30e ja sam im onda napomeno od kog materijaal i sta pa cekam odgovorm u toku dana.
http://www.akvarioland.com/

Onda ovaj 2 pet shop cuca sam isto pito oni bi napravili za 220e al oni neznaju da naprave poklopac pa oni su hteli da napravi neki polopac od stakla al to nije dobro zbog svetla.Oni su mi ponudili da mi naprave ovakav akvarijum al ovo po meni je dobro samo za male kornajce ovo kopno zauziam mnogo mesta za plivanje.
Smanjena slika
Smanjena slika
Smanjena slika


A od ove firme jos uvek cekam odgovorm oni se nisu ni javaljali verovatno zato sto su sad praznici pa ne rade:http://www.akvarijum-centar.com/Izrada-akvarijuma/

Pisano: 15.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#18
Aktivan član
Aktivan član


See User information
I jos nesto kako bi ja na ovakvom poklopcu mogo unutra da stavim reflektoricu koja ce da ih greje jer bi o5 mora da secem poklopac negde na vrhu da bi stavio reflektoricu?

Pisano: 15.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#19
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Lazar321
Ova firma mi je odgovorila da bi akvarijum kosto 170e sa sve ojacanjima i kopnom mislim da je to pristojna cena i rekli su da bi mi napravili poklopac za 30e ja sam im onda napomeno od kog materijaal i sta pa cekam odgovorm u toku dana.
http://www.akvarioland.com/

Onda ovaj 2 pet shop cuca sam isto pito oni bi napravili za 220e al oni neznaju da naprave poklopac pa oni su hteli da napravi neki polopac od stakla al to nije dobro zbog svetla.Oni su mi ponudili da mi naprave ovakav akvarijum al ovo po meni je dobro samo za male kornajce ovo kopno zauziam mnogo mesta za plivanje.

A od ove firme jos uvek cekam odgovorm oni se nisu ni javaljali verovatno zato sto su sad praznici pa ne rade:http://www.akvarijum-centar.com/Izrada-akvarijuma/


Kojih dimenzija? Onaj 110X50X40 cm bi naplatili 170 eura?! Ako su te dimenzije cijena je pre visoka i to vjerojatno zbog izrade posebnih dijelova za kornjace. Savjetujem ti da niposto tim firmama ne prepustas dizajn jer na kraju vjerojatno neces biti zadovoljan. Oni bi ti vjerojatno napravili akvarij ovog tipa dolje na slici jer svi oni zamisljaju da je to idealno rjesenje za kornjace, a to je zapravo dugorocno jako losa solucija jer zauzme prostora i ne funkcionira bas dobro. Ti im trebas definirati sve od A-Ž i poslati nacrte kako tocno hoces da na kraju to izgleda. Inace ces potrositi veliku svotu novaca i neces biti zadovoljan sa dobivenim.

Zato ti savjetujem da tu sve isplaniramo do zadnjeg detalja prije nego li krenes u kupovinu, ja ti na kraju opet napravim tocan nacrt s uputama i onda das izraditi.

Dodaj datoteku:



jpg  600_600.jpg (44.71 KB)
427_4f8af4c3460a5.jpg 600X600 px

Pisano: 15.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Pitanje u vezi novog smestaja
#20
Aktivan član
Aktivan član


See User information
DA,u pravu si poveco sam nas 120cm x 50 x 40 najbolje bi bilo da mi ti napravis nacrte i ja im samo posaljem kao za ono kopno sto sam pravio i onda nisu ludi da pogrese valjda poveco sam na 120cm jer mi je u kuci haos sve mi je prenatrpano sa stvarima on bi mi stajao u dnevnoj sobi i tacno 120cm i ima mesta ima malo vise al onda ne bi mogo da otvaram ormar i 120 bi proslo,moglo bi i 150cm al moji u kuci drze tea pec koja ne radi vec 2,3 godine od kako smo uveli gas i oni tu tea pec nece nikako da pomere kazu ma ajde bre bezi tamo ne daj boze da nestane gas nesto sta da radimo i onda zbog toga nemogu 150cm u duzini 120 maximalno :P,ti kori kad budes imo vremena mozes mi to sve dedaljniej nacrtati za akvarijum meni to jos nije hitno jer su kornjace jos male al vrlo brzo ce da narastu pa ce im trebati posten smestaj grejac cu da narucim onaj sto si mi ti reko JBL ProTemp S narucicu iz novog sada i filter cu da vidim koji cu da uzmem,trebacemi neonke 2,reflektorica , tapet i kao podlogu neznam sta da uzmem najbolje mi je ovo kamenje veliko bojim se da se ne nagutaju sljunka kao tvoje a ovde nema veterinara pa mi je to mnogo sigurnije.

Pisano: 15.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum