NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
19 korisnika su online (15 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 19

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2)


Re: molim savjet ...
#11
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: colanie
hvala svima na savjetima, na žalost problem se još nije rješio.

filter NE curi. to nam se samo učinilo, no provjerili smo i to nije problem.

reklamaciju je malo problematično ostvarit jer filter nije kupljen u HR, pa bi, prije nego dođem u priliku to nosit, htjela istražiti još sve moguće opcije.

malo sam opet čitala forum i vidim da se taj filter preporučuje za veličinu akvarija kakav je i moj, pa čak i jači filter od e700 - iako meni stalno djeluje kao da nema tlaka jer je premali (120l ukupno no planirano je da bude 70 l napunjen) akvarij. jel to moguće???

naime, naravno da smo računali uložiti opremu za budućnost jer će jedan od sljedećih koraka biti i prelazak na veći akvarij pa ne znam jesmo li prerano kupili e700?

btw referencirala bi se na temu: http://www.kornjace.com/modules/newbb ... SC&topic_id=1616&forum=26


Ako se ustanovi da nesto stvarno ne valja mozete iskoristiti i tvornicku garanciju filtera, samo sto onda snosite sami troskove slanja filtera u Njemacku, oni rijese problem i salju nazad - u najgorem slucaju.

Tlak ne generira volumen vode u akvariju, vec visina između dna filtera i povrsine vode akvarija. Filter mozes prakticki i instalirat na casu vode, nema veze to.

Od kuda se tocno javljate? Mozda mozemo organizirati pomoc iskusnijeg akvarista.

Pisano: 26.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: molim savjet ...
#12
Početni član
Početni član


See User information
Citiraj:

Pisano od: tima
a da ti nije zrak usao? Mozda najbolje da ga skroz ispraznis i probas ponovo pokrenuti. A i mozda nisi dovoljno vode napunio prije nego si ga u struju ukljucio.
Jel ti baca vodu kroz izlaznu cijev kad ga pumpas?


probali sve.
probali na praznom, polupraznom i punom filteru.
probali na polupraznom i punom akvariju (iako ga ne mislimo držat punog)

baca vodu kad ga pumpam, ali cca svaki 5-stisak onog START gumba

Pisano: 27.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: molim savjet ...
#13
Početni član
Početni član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Kori


Od kuda se tocno javljate? Mozda mozemo organizirati pomoc iskusnijeg akvarista.


jako ste dragi. hvala svima na pomoći. jučer smo nekako uspjeli preko pomoći prijatelja ipak poslati akvarij nazad u dućan gdje smo ga kupili i gdje imamo garanciju pa će oni vidjet u čemu je štos. doduše moramo pričekat neko vrijeme, ali nema veze, ako se sve riješi super!

Pisano: 27.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: molim savjet ...
#14
Početni član
Početni član


See User information
Pozudrav svima - filter radi ko zvijer, akvarij je čist :) Stvar rješena...

Naime radilo se da je ona plastika kaj ulazi u akvarij za usis vode svinuta bila na jednom dijelu i to se zamijenilo.
Drugo - onaj start button na koji se navali dlanom pumpat vodu ima neku zaštititnu plastikicu iznutra (ala dezići pod pritiskom) koja se mora potrgat prilikom prvog startanja, to je znak da je novi filter, nekorišteni - e naša nije pukla... Nije da nismo pumpali na taj gumb no očito nismo bili dovoljno agresivno - kako i bi - nova stvar, pa neću odma silovat. Ugl sam filter - nije mu ništa i sad je životinjica jako zadovoljna i sretna ;)

Hvala svima na dobroj volji!

Pisano: 01.02.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: molim savjet ...
#15
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Drago mi je da ste rijesili problem!

Pisano: 02.02.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum