NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
11 korisnika su online (8 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 11

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2) 3 4 »


Re: Živa hrana u prehrani
#11
Početni član
Početni član


See User information
Koliko u toku sedmice treba Crvenouhama davati meso. Da li treba dva puta nedeljno ili svaki dan? A koliko puta kada navrse godinu dana? Hvala

Pisano: 14.02.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Živa hrana u prehrani
#12
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Mlade kornjace do godine dana starosti se moze hraniti svaki dan, do dva puta dnevno. Npr. ujutro meso, ribu ili zivu hranu, a navecer neke kvalitetnije graule.
Kada kornjace navrse godinu dana postepeno trreba smanjiti hranu na jedan obrok svaki drugi ili treci dan. Znaci dajes im meso, ribu, zivu hranu ili granule svaka 2-3 dana. Biljnu hranu im mozes nuditi bilo kada između obroka.

Pisano: 17.02.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Živa hrana u prehrani
#13
Početni član
Početni član


See User information
Hvala

Pisano: 10.03.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Živa hrana u prehrani
#14
Regularni član
Regularni član


See User information
Moje kornjače u svojoj prehrani sadržavaju živu hranu,jedu crve fobose. I ja mislim da kornjače trebaju sadržavati živu hranu u prehrani,pogotovo crve fobose jer su puni proteina.

Pisano: 24.03.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Živa hrana u prehrani
#15
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Pa od svih zivih hrana crvi fobasi se bas ne ubrajaju među one koji sadrze velike kolicine proteina, mozda imaju 15-20% proteina. Oni jesu dobri kao povremena ziva hrana koja povecava raznolikost prehrane, ali kao i sa svim ostalim ne treba pretjerivati.

Pisano: 24.03.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Živa hrana u prehrani
#16
Regularni član
Regularni član


See User information
svojim kornjacama moras davat i kalcij .. da bi im oklop bio cvrsci ... mozes im davati sipinu kost ... moje to vole

Pisano: 11.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Živa hrana u prehrani
#17
Regularni član
Regularni član


See User information
Taj decko iz NSexotic gaji svakakve vrste insekata jer drzi razne vrste gustera, tarantula itd koje se njima hrane... Ja ga licno poznajem i super je lik. Ja drzim sumsku kornjacu i od njega sam nabavio 90% opreme. Ne rzi vodene kornjace ali znam da ima insekte i to dosta njih. Ne bih da ostavljam njegov broj mobilnog nego ga ti kontaktiraj preko sajtova koje ti je Kori ostavio i odgovorice ti brzo sta i kako...

Pisano: 23.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Živa hrana u prehrani
#18
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: BojanF
Taj decko iz NSexotic gaji svakakve vrste insekata jer drzi razne vrste gustera, tarantula itd koje se njima hrane... Ja ga licno poznajem i super je lik. Ja drzim sumsku kornjacu i od njega sam nabavio 90% opreme. Ne rzi vodene kornjace ali znam da ima insekte i to dosta njih. Ne bih da ostavljam njegov broj mobilnog nego ga ti kontaktiraj preko sajtova koje ti je Kori ostavio i odgovorice ti brzo sta i kako...


Nisam dugo bio na forumu, nisam imao baš vremena i kada sam dolazio samo sam preletao teme.

Bio sam u NSexotic-u i kupio sam te fobase nisu skupi oko 25 komada za 1e. A videću da uzmem i nešto drugo, ovo je bila proba za mene, da li ću moći da mu ih dam :)

Pisano: 15.06.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Živa hrana u prehrani
#19
Početni član
Početni član


See User information
Jeli mogu ja i kornjacam davati i one male ribice sta kupim u pet shopu?

Pisano: 09.07.2012
JednOstavno ih voliMm, " volLiM korNjacE "
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Živa hrana u prehrani
#20
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Ti imaš žutouhe, ako se ne varam i mislim da možeš. Ako si u mogućnosti uradi šta sam i ja u početku. Nabavi jedan ajvarijum manjih dimenzija(ne baš premali) i kupi gupije jednog mužjaka i 3 ženke(možeš i veći broj u zavisnosti od veličine tog drugog akvarijuma, ali bitno je da imaš više ženki) i ostavi ih da se namnože i odatle hrani kornjače. Jeftinije je nego stalno da ih kupuješ. A gupiji su ti dobri, jer se jako brzo razmnožavaju.


Samo što ja sada držim kornjaču i ribice zajedno i pratim otprilike koliko ih je i da li ih je kornjača poijela. Obično ih lovi uveče kada se ribice smire i obično hvata ove sitnije.

Pisano: 10.07.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum