NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
18 korisnika su online (16 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 18

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




(1) 2 »


Gotovo pa nevjerojatno.
#1
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Meni je stvarno gotovo pa nevjerojatno i ne kuzim kak je moguce da ljudi, danas, koji imaju internet (jer javljaju se na ovaj forum), imaju trazilicu (bilo koju) jos uvijek pitaju elementarne stvari vezane uz kornjace.

Ono ne kuzim da me ubijes.

Kolki akvarij? Kak da ju hranim? S cim da ju hranim? Jel treba filter? Zasto? Jel treba grijac? Zasto? Lampa? Sta je to? Jel da kupim mojoj kornjaci ''drustvo'' usmaljena je?
Dal je dovoljno da imam akvarij od 25 litara za tri kornjace?
I slicno.

Stvarno ne kuzim.
Ne samo na ovom forumu, na drugima isto.
I to ne pitaju samo klinci, nego i odrasli ljudi koji bez ikakvih problema mogu baciti oko na www.google.com pa naci sve ali sve potrebne informacija, sto na engleskom, hrvatskom, njemackom, vec koji jezik znaju.


Ja razumijem da ja kad sam bila klinka, kad nije bilo nikakvih informacija osim onih dobivenih u pet sopu, kad nije bilo interneta, a o knjigama o kornjacama da ne pricam - da su ljudi generalno (i ja i moji starci) mislili (bili uvjereni) da je kornjaci dovoljna neka mala piksica velicine krigle za pivu i bok. Koji grijaci, koji filteri, kakva lampa.
Al danas uz dostupnost tolikih informacija, to mi je nevjerojatno Smanjena slika

Pisano: 25.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#2
Aktivan član
Aktivan član


See User information
slusaj ja neznam sve o kornjacama ali ti je kad ti neko nesto kaze sta ce nemu internet procitao sam mnogo vise postova nego ti i iz njih sam naucio sve al ti ga pretera mnogo pametujes

Pisano: 25.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#3
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: pavlevuk
procitao sam mnogo vise postova nego ti i iz njih sam naucio sve al ti ga pretera mnogo pametujes


Po kojim kriterijima si ovo zakljucio? Smanjena slika

Pisano: 25.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#4
Aktivan član
Aktivan član


See User information
po ovim kad neko nesto kaze bilo to glupo ili ne ti odma moras da vrecas jer ti si visoka velicina i sve znas a meni su vazna sva misljena a ne samo tvoja ali mi svako misljenje dobro doce

Pisano: 25.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#5
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: pavlevuk
po ovim kad neko nesto kaze bilo to glupo ili ne ti odma moras da vrecas jer ti si visoka velicina i sve znas a meni su vazna sva misljena a ne samo tvoja ali mi svako misljenje dobro doce


Ko je reko da ja sve znam?
Jesam ja to rekla? Di? Smanjena slika

No cinjenica jest da, od kad imam internet, imam neogranicenu mogucnost pristupa informacijama, pa ako me nesto zanima procitam koju rijec, dvije na tu temu, pa tek onda ako mi nesto nije jasno - pitam.

A ne dolazim ko padobranac i pitam stvari vec 100 puta prezvakane Smanjena slika a ista tema/pitanje vec postoji. Ko je tu lud?

But it's only me, ocito Smanjena slika
Zato i vrlo brzo odustanem od ovog tipa foruma jer mi je glupo jednostavno Smanjena slika

Pisano: 25.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#6
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
@pavlevuk ima 11 godina, meni je njegovo ponašanje sasvim razumljivo. @dora, ako nemaš volje komunicirati sa njime, ignoriši, bez vređanja. ja više ignorišem, ako izdržim, starije članove sa sličnim pitanjima. naravno, dokle god se ne pređu neke granice...a o granicama odlučuje urednički tim, koji je srećom sačinjen od ljudi različitog profila...i onda dolazimo do toga da godine nisu bitne, već samo poštovanje pravila....bar iz moje perspektive moderatora...
Smanjena slika

Pisano: 25.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#7
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Sto je vise informacija dostupno to su ljudi ljeniji citati i traziti.
Iz tog razloga nemamo vise previse volje za pisanje clanaka, jer koliko god clanaka ima ljudi ce i dalje postavljati pitanja na forum. Toliko je vec vremena i energije potroseno na odgovaranje jedno te istih pitanja da smo mogli napisati cijelu enciklopediju o drzanju kornjaca. Ali eto, ne ocekujem da ce se stvari u buducnosti popraviti nego dodatno pokvariti jer sve vise ljudi ocekuje da im se sve servira. U idealnom svijetu forum bi trebao sluziti samo za unikatne slucajeve za koje nigdje ne postoji referenca i eventualne nejasnoce, no daleko smo mi od toga...

Pisano: 25.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#8
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
:) Ja obilazim forum ne bih li nabasao na unikatan slučaj. Mada, smatram da se napredak može najbrže postići edukacijom "početnika", njima treba servirati napredne informacije i ideje....tako da samo iz tog razloga pokušavam da imam strpljenja....

Pisano: 25.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#9
Povremeno aktivan član
Povremeno aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Kori
Sto je vise informacija dostupno to su ljudi ljeniji citati i traziti.
Iz tog razloga nemamo vise previse volje za pisanje clanaka, jer koliko god clanaka ima ljudi ce i dalje postavljati pitanja na forum. Toliko je vec vremena i energije potroseno na odgovaranje jedno te istih pitanja da smo mogli napisati cijelu enciklopediju o drzanju kornjaca. Ali eto, ne ocekujem da ce se stvari u buducnosti popraviti nego dodatno pokvariti jer sve vise ljudi ocekuje da im se sve servira. U idealnom svijetu forum bi trebao sluziti samo za unikatne slucajeve za koje nigdje ne postoji referenca i eventualne nejasnoce, no daleko smo mi od toga...


Ovaj fenomen koji opisujes ocito postoji.

Zapravo na ovu temu me inspiriralo sto sam u nekoliko navrata na raznim sajtovima, forumima i u zivo citala i cula od ljudi koji nisu neki balavci da mene pitaju stvari vezane u kornjace, agame, palicnjake - a imaju internet.

Onak prije neki dan zove me frend da bi on kupio bradatu agamu. Kao on je cuo (?!) da ih je lako za drzat, ne treba velki terarij a k tome jedu voce.
Osobno ne kuzim se bas u gustere, al sam cituckala po forumima, znatizelje radi.
I znam da sve to sto je ''cuo'' je u najmanju ruku dezinformacija.
I pitam ga - buraz pa ono odes, trazilica, upises ''bradata agama'' i lijepo procitas. Nemre bit lakse.
Ne, lakse je nazvat mene, nego upalit komp i pogledat.

To ja ne kuzim.


Iako kornjace i drzanje istihe je IPAK posebne kategorija debilizma.
Kakve idiotarije ljudi i dan danas pitaju za te zivotinje... kriste. Jedan od jacih biser je bio neki lik koji je tvrdio da svoje hrani pecenim mesom i salomom, nema nista od opreme i ne treba mu.
Jedna koja mi je pokusavala pojasnit da je kul fora to sto kupi kornjacu, malu jel, pa ju poslje pusti u jezero jer kaj - njoj je super jer je slobodna Smanjena slika (to sto unistava eko sustav i sto se rjesava ljubimca na takav nacinnije osobito bitno)... da ne duljim, shvatili ste Smanjena slika

Pisano: 26.01.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: Gotovo pa nevjerojatno.
#10
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
SPAM SPAM SPAM
x)

Pisano: 26.01.2011
Ako ste usutkali nekoga niste ga i preobratili,ko hoce ne
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum