NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
9 korisnika su online (8 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 9

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






jos jedna tema o cancari
#1
Početni član
Početni član


See User information
znaci.. prosle godine malo prije zime dobila sam cancaru... dosla je sa bratom/sestrom, a donio ju je nekakav gospodin i prakticki ostavio na pultu... jedna od teta koje rade tamo si je uzela jednu i pitala mene dali hocu drugu, na sto sam ja naravno rekla da hocu. nisam dobila bas nikakve informacije o njoj, ali do sad sam ustanovila da se 100% radi o cancari, mislim da je zenka (ali nisam sigurna) i mislim da ima 2-3 godine (ali za to uopce nisam sigurna). trenutno je u terariju otprilike 30x20 sa prozirnim gornjim djelom i mrezastim poklopcem (mogu se nac u svim pet sopovima, za kornjace, i male glodavce), unutra smo joj stavili zemlju i ima posudu sa vodom, a sto se hrane tice ubiti jede samo zelenu salatu, sve ostalo (jabuke, mrkvu) je probala i ostavila, probala sam joj dati i kupovnu hranu za kornjace, to je jela neko vrijeme ali sad i to ignorira.... zanima me vase misljenje o svemu tome i sta bi promjenili , tocnije, dajet emi nesto sa cime da idem dalje :)

niace kornjaci smo dali ime saša :)

stavit cu slike kasnije, trenutno nisam u mogucnosti (za kojih 2 tjedna)

isto tako, zanima me dali je u hr potrebno vadit ikakve papire ili dozvole vezano uz cancare i kolko bi to kostalo i gdje se to vadi ako je potrebno i ako neko zna.

pored nje imam i vodene kornjace ali o njima u drugoj temi :) (a i sa njima imam problema)

Pisano: 11.05.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: jos jedna tema o cancari
#2
Aktivan član
Aktivan član


See User information
Čančare nisu životinje za držat u stanu ili kući treba im sunce,priroda... to jest ako već kornjaču imaš trebaš joj osigurat približno onako kako joj je u prirodi,a to sigurno neće imati u tom terariju !! Stavi kornjaču u vrt i ogradi je da ti ne pobjegne,a ako nemaš vrt pusti kornjaču u šumu u njen prirodni svijet tamo će joj 100% ljepše biti nego u terariju !!

Pisano: 12.05.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: jos jedna tema o cancari
#3
Regularni član
Regularni član


See User information
Mislim da je vise puta na ovom forumu ponovljeno da pustanje cancara u sumu nije dobra ideja.

Pisano: 12.05.2013
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum