NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
9 korisnika su online (9 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 9

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






:(
#1
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
eto nakon 2 mjeseca borbe sa upalom pluca Adolf ( moa druga kornjaca ) je uginuo jutros sam ga naso kako pluta okrenut u vodi , mozda je zbog toga i umro , mozda se nije mogao okrenuti :S ...
Ostat cu na forumu , mozda kroz par sedmica dok dodu topliji dani nabavim drugu kornjacu ...

Pisano: 16.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: :(
#2
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Baš mi je žao...

Pisano: 16.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: :(
#3
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Zao mi je, no barem znas da si ucinio sve sto je bilo u tvojoj moci da je spasis. S obzirom da si kornjace drzao u dosta dobrim uvjetima mozes biti siguran da nisi kriv sto su obolile, vjerojatno si ih vec kupio bolesne. Nisi imao UVA-UVB rasvjetu, ali to definitivno nije uzrok upale pluca.

Sto se tice nabave nove kornjace preporucam ti da udomis zdravu kornjacu koja nema dom da ne potices daljnju prodaju kornjaca. Ako kupujes skroz malu kornjacu u pet shopu nema garancije da ti se ovo nece opet dogoditi. No ako ne kraju ipak odes u pet shop preporucam ti da to ucinis kasnije u ljetu kada dođe nova posiljka kornjaca koja je putovala po toplom vremenu.

Akvaterarij i svu opremu bi bilo pametno dobro oprati i sterilizirati (staklo mozes oprati octom ili solnom kiselinom, opremu i ukrase mozes dezinficirati u blagoj otopini hipermangana). I naravno, slozi postenu rasvjetu prije nove kornjace.

Pisano: 19.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: :(
#4
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: Kori
Zao mi je, no barem znas da si ucinio sve sto je bilo u tvojoj moci da je spasis. S obzirom da si kornjace drzao u dosta dobrim uvjetima mozes biti siguran da nisi kriv sto su obolile, vjerojatno si ih vec kupio bolesne. Nisi imao UVA-UVB rasvjetu, ali to definitivno nije uzrok upale pluca.

Sto se tice nabave nove kornjace preporucam ti da udomis zdravu kornjacu koja nema dom da ne potices daljnju prodaju kornjaca. Ako kupujes skroz malu kornjacu u pet shopu nema garancije da ti se ovo nece opet dogoditi. No ako ne kraju ipak odes u pet shop preporucam ti da to ucinis kasnije u ljetu kada dođe nova posiljka kornjaca koja je putovala po toplom vremenu.

Akvaterarij i svu opremu bi bilo pametno dobro oprati i sterilizirati (staklo mozes oprati octom ili solnom kiselinom, opremu i ukrase mozes dezinficirati u blagoj otopini hipermangana). I naravno, slozi postenu rasvjetu prije nove kornjace.


udomio bi ja kornjacu rado samo sto to nema nigde x) ima kornjaca al na prodaju ...

i meni bi odgovarala neka koja je vec prezivela zimu koja je navikla na neku razliku temperature i tako to da mi ne oboli odma ove dvije sam uzeo veoma male u januaru ..
akvarij sam vec ocistio i kamencice i filter i cijevi sve detaljno jer sam dobio neke spuzeve na travi koju sam kupio i to ej se razmnozilo kao ludo to nije normalno koji su spuzevi morao sam ih pobiti sa kiselinom :S jer nema drugog nacina veoma su mali i biljke posebno oprat i eto vec sam sve opet sastavio i mozda uzmem koju ribicu da se razmnoze dok ne ubacim kornjacu ..

Pisano: 20.04.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: :(
#5
Regularni član
Regularni član


See User information
Vrlo mi je žao zbog tvoje kornjače..

Pisano: 24.04.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum