NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
12 korisnika su online (8 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 12

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika




« 1 (2)


Re: Moguc problem sa kozom
#11
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Citiraj:

Pisano od: BojanF
Vrlo moguce da sam istripovao... Ima malo crvenila po nogama, pogledaj 3. sliku. Ali verovatno je ok. Nego sam ja tako ponekad zabrinut bez razloga. Ovo je manje vise prva kornjaca koju sam uzivo video, ne znam sta je sve normalno sta ne. I onda se desi da nesto nadjem na internetu sto tipa neku bolest a ja simptom odma vidim na mojoj kornjaci. Sad planiram da potrosim dosta para na nju pa sam mozda i zbog toga istripovao da je bolesna itd... U svakom slucaju hvala na odgovoru. Ako mozes da mi osgovris na post koji sam postavio u temi oprema. Mogu da kupim neke lampe za reptile i ostavio sam link pa pogledaj da li to vredi necemu.


Vjeruj mi jako je dobro da zivotinju tako promatras u detalje, jer rane znakove bolesti kada se one mogu na vrijeme suzbiti vecina vlasnika ne primjeti. A kada bolest vec uznapreduje i gmaz pocne pokazivati jasnije simptome obicno je vec stanje jako ozbiljno.
Ja sam isto "hipohondar" po pitanju svojih zivotinja i cim nesto vidim odmah krenem od najgore pretpostavke. To je po meni najucinkovitija preventiva.

Pisano: 10.01.2012
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum