NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM GALERIJA KONTAKT
  
   Registrirajte se na Kornjace.com!    Login  
Main Menu
Who is Online
9 korisnika su online (6 korisnika pregledavaju Forum)

Članovi: 0
Gosti: 9

više...
O kornjacama


Aktualno u forumu


Pregledava ovu temu:   1 Anonimnih korisnika






ishranom regulisati rast
#1
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
imam dvije kornajce bile su iste velicnine , mislim da vecina vas vec zna i koje su vrste i ostale informacije

jedna mi je imala upalu ociju trajalo je sedmicu i prestalo ali za to vrijeme nije puno jela , dok je druga kornjaca jela normalno i sada kad je upala prosla sve je OK samo sto jedna od druge se razlikuju po velicni i kad ih hranim ova veca nadjaca manju otjera je ili otme hranu .. pa bi volio znati jeli ok da ovoj vecoj kornjaci svedem ishranu samo na susene racice i granule i na taj nacin smanjio rast , dok bi ovu manju hranio mesom i kaloricnijom hranom jednu sedmicu da dostigne istu velicnu kao i druga ???

Pisano: 04.02.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh


Re: ishranom regulisati rast
#2
Vrlo aktivan član
Vrlo aktivan član


See User information
Drago mi je da je kornjaca ozdravila! Dvije kornjace u akvariju su rijetko kada iste velicine, jedna je uvijek veca i dominantnija. To te ne treba brinuti, ali trebas obratiti pozornost da obje kornjace dobe dovoljno hrane. Najbolji nacin kako to postici je hraniti ih rucno pomocu plasticne pincete. Narezes komade tako da su dovoljno mali da ih kornjaca moze progutati bez trganja i onda nema niti tucnjave niti otimanja hrane. Jednu kornjacu izgladnjivati, a drugu prejedati nema smisla.

Pisano: 04.02.2011
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Vrh







You can view topic.
You ne možeš start a new topic.
You cannot reply to posts.
You ne možeš edit your posts.
You ne možeš delete your posts.
You ne možeš add new polls.
You ne možeš vote in polls.
You ne možeš attach files to posts.
You ne možeš post without approval.
You ne možeš use topic type.
You ne možeš use HTML syntax.
You cannot use signature.
You cannot create pdf.
You cannot get print page.

[Detaljna pretraga]





NASLOVNA O KORNJAČAMA O NAMA FORUM DOWNLOAD KONTAKT

Copyright 2015 by www.Kornjace.com  |  Powered by Viva Chelonia © 2015 Viva Chelonia  |  Design by 7dana Impressum